Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HÖLGYEIM! Kezdeményeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÖLGYEIM! Kezdeményeznétek ismerkedést netes társkeresőn ha kép alapján szimpatikus lenne egy pasi?

Figyelt kérdés
Elsősorban 23-35 év közötti NŐK válaszára vagyok kíváncsi.
2012. szept. 11. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, de élőben se
2012. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Volt is már rá példa. Nem nem elsősorban a kép alapján döntök (bár ha ellenszenves a kép alapján, akkor nyilván nem írok neki), sokkal inkább számít, hogy mit ír magáról, és hogyan.


24/N

2012. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, miért ne? Egy ilyenben még nincsen semmi extra dolog.


35/n

2012. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
24/N: Mire gonolsz? Mi kelti fel az érdeklődésed?
2012. szept. 11. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, a férjemet is így szereztem. De nemcsak a kép kell...egyszer már leírtam privátban itt valakinek a lényegét, nem Te voltál az?


27/N

2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Azon a fényképen akárki lehet.

Írjon ő rám, ha érdeklem.

2012. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Igen, a férjemet is így szereztem. De nemcsak a kép kell...egyszer már leírtam privátban itt valakinek a lényegét, nem Te voltál az?"


Nem, de ha nem vagy lusta rá, akkor nekem is leírhatod :-) Érdekel!

2012. szept. 11. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Írd le ide azt a lényeget, érdekel engem is :)
2012. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

A stílus maga az ember: egy-két mondat, vagy akár csak a mottó alapján meg tud fogni valaki. Volt olyan, akiről fotót sem láttam, csak elolvastam a mottóját, és tudtam, hogy meg kell ismernem (az volt a mondat, hogy "Szép a szemed,megtarthatom?") Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nekem ez nagyon vonzó volt. Végül kapcsolat nem lett belőle, de nem én döntöttem így, neki volt túl zavaros a magánélete egy kapcsolathoz.


Egyébiránt rosszul vagyok a sablonos bemutatkozásoktól: nehéz ilyet írni, nem erősségem az írás, ebből a pár sorból úgysem ismersz meg, állíthatok magamról bármit. Ezek olyan kommunikációs klisék, amiktől futva menekülök: nekem egy eredeti, gondolkodni képes férfi kell. És mivel tudom, mit keresek, ehhez mérten állítok kritériumokat.


24/N

2012. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok kimásoltam a levélből, mert nem akartam újra leírni:


"Én évekig társkeresőztem, ott ismertem meg a férjemet is, és előtt is volt nehány onnan leakasztott egészen normálisnak mondható kapcsolatom. Szóval nem vagyok szakértő, de tudok pár tippet. És mellesleg, bár tudom ez itt a GYk-n kétséges, normális nőnek tartom magam. Tehát...ha olyan nőt akarsz kifogni pl, mint én, akkor elmondom mik azok amik fontosak.


Először is feccölj elegendő időt a profilod kialakításába, mert a sebtében odavetett szavak, félmondatok elég visszásak, de ezen valószínűleg már túl vagy. Aztán mindig töltsél fel képet! A kép legyen életszerű, ábrázolhat hobbi közben, vagy barátokkal, mert az mindig szimpátiát kelt, jobban mint a beállított nyálképek, és ne pózolj pénzzel az apád kocsijában. Elég 2-3 kép is, de azokat jól válogasd meg. Semmiképpen se legyél rajtuk pucér vagy félmeztelen, és ne a puccos tengerparti nyaralásról szóljon. Rólad szóljon. Egy kép sok mindent elárul ám. Ja! És kép nélkül profilt SOHA nem néztem meg.


Amikor magadról írsz a profilban, ne bánj szűkmarkúan a szavakkal. A szűk marok nyilván előnyös mikor az ember fia egyedül van, de ez nem az a helyzet. Persze nem kell regényt sem írni, de írj magadról őszintén. Nem árt egy-két rossz tulajdonságot is megemlíteni (módjával), persze amúgy viccesen, mint aki tud magán nevetni. pl. "Néha makacs vagyok mint egy öszvér, de szerencsére a fülem nem akkora. Persze csak a fülem. :-) " Jó most ez jutott eszembe, de biztos jobbat is tudsz. Ettől emberinek tűnsz, biztos érted a lényeget.


Azt is fejtsd ki bővebben, hogy ki az akit keresel, és határozottan írd le, kik Ne jelentkezzenek. Pl. dohányosok, alkoholista szerencsejáték és drog függők, transzvesztiták, Bieber rajongók, jehova tanúi akármi. Nem kell elérhetetlent játszani, de nem kell minden hülyével sem szóba állni, és ez a fajta határozottság azért elkélhet egy olyan oldalon, ahol a fent lévők 80%-a írástudatlan, pin@ és f@szleső überlúzer. A 20% a cél. A többi le van sz@rva, nem süllyedünk le. Inkább ne is írjanak időt takarítunk meg. Szükségtelen az egzisztenciádat taglalni, az majd később kiderül.


A fogalmazásod mindig legyen pontos, és helyesírási hibáktól mentes! Ez nagyon fontos. Add meg a tiszteletet a látogatóknak és a levelezőtársaidnak, hogy nem kell minden mondathoz egyiptológus. Én volt, hogy egy profil 16 mondatában 18 hibát találtam úgy, hogy az a kurv@ helyesírás ellenőrző ott is működik. Ez azért gáz.


Ja! Én nem kell olyan közhelyeket sem használni mint:

"Téged kereslek!"

"örök szerelem"

"unom a magányt"

"Gyere ismerj meg."

"Boldogság gyere haza!" Meg egyéb nyalánkságok. Annyira fantáziátlan. Szükségtelen. Minden ötlettelen hülye ezt a címet adja a profiljának, vagy írja le magáról, de ez csak azt mutatja, hogy nem tud pár épkézláb mondatot összeszedni saját magáról. Ajjaj.


Ha magadról kell írni, akár a külsőről is legyen szó, akkor is tudni kell írni pár mondatot.


Legyél türelmes, nem fog egyik napról a másikra sikerülni, és legyél óvatos, bár férfiakra nem leselkedik olyasmi veszély mint általában a nőkre (értsd szatírok), de ki tudja.

Csak vagányan, nem kell személyeskedésnek venni az ilyen oldalon semmit, ismerkedni kell. Keress és engedd, hogy megtaláljanak. A normális levelekre, még ha nem is tetszik a nő, válaszolj legalább annyit, hogy köszi, de nem. Ha valaki tolakodó vagy bunkó, ne válaszolj, vagy küldd el a halál f@szára, nem kell sajnálni. Személyes adatot profilban vagy a levelezések elején sose adj meg.


Melós a dolog, mert ha eredményt akarsz bizony futószalagon kell nyomni a dolgot, aktívan. Ne legyél rest egy jól sikerült (pl. 10 értelmes és élvezetes levélváltás) levelezés után személyes találkozóra hívni a hölgyet, persze szigorúan népes és zsúfolt helyre, lássa, hogy tiszták a szándékaid. Ha húzódozik, lóf@sz a seggébe, minek van ott, ha nem akar találkozni, csak levelezni, menjen postásnak.


Alapvetően jó dolog ez csak tudni kell használni, és ha Te felmész, lesznek ott hozzád hasonlók is. Az marhaság, hogy ilyen oldalon nincs normális ember. Az tény, hogy kevés, de van, és az utcán is sok a hülye, miért lenne egy ilyen oldalon kevesebb."



27/N

2012. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!