Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya nagyon alacsony férfiként érdemes játszótérre kimenni ismerkedni szerezhetek ott csinos vonzó vékony gyerekes anyukákat?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a gyerekes anyukák nem kelendőek, de nekem jó lenne ilyen nő csak csinos vékony legyen. Tudom edzek stb de így lehet könnyebb ha kimegyek játszó térre.
2019. jún. 25. 11:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

"Itt is..."


Ezt itt ne vedd alapul. Itt csak 25-ig nő a nő, és persze ha vékony.

2019. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Megjött a “tesó” a Béla is aki azt hiszi a gyerekes elkeseredett anyukáknak már lejjebb van a szint és a nyomibb Béla is befutó lehet!


Nem lehet...

2019. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

A többségüknek valószínűleg van párja, ahogy már írták.

Csúnya pasiként miért hiszed, hogy egy csinos nőnek megfelelsz, ha találhatna jóképű férfit is?

2019. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Az egyedülálló anyukák extrém kisebbséget képeznek. Minden játszótéren házas, családos, rendezett körülmények között élő anyukákat fogsz találni.


Ha végigjársz 100-at, akkor talán belefutsz egy egyedülállóba, és még akkor jön a kérdés, hogy szóba áll-e veled, nehogy több.


Nagyon rossz stratégia lenne.

2019. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Hozzád nem szólnék, ha így akarnál ismerkedni. Creep.
2019. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyedülálló, csinos, vékony huszonéves anyuka vagyok, és kelendő, de a gyerekem miatt olyan magasan van a mérce, hogy senki sem tudja megugrani..


Egy olyan férfi pláne nem tudná, akinek csak azért kellenék, mert csinos és vékony vagyok..

2019. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%

A játszótereket kerüld, ha ronda vagy(ne riogasd a kölköket)Meg amúgy sem kéne férfiként egyedül ott ólálkodni. Én tuti pedónak néznélek.

Egyébként ilyen helyeken vannak ám jóképű egyedülálló apukák is :)

Ők simán lecsapnak a vékony csinos anyukákra.

Az elvált nők sokkal magasabbra teszik a mércét, mert kb 1000x meggondolják, hogy kit engednek a gyerekeik közelébe.

2019. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
A 3 éves tesód gyereke a keresztfiad? 😂 Nem lehet elég korán kezdeni😂😂
2019. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is egyedülálló anyuka vagyok, de nem azért vagyok egyedül, mert nem vagyok kelendő és bárki jó lenne már, hanem mert jóval magasabban van már a léc mint ifjú leány koromban. Neked esélyed sem lenne.
2019. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Zárt játszóteret kerülj. Vannak nyitott kis játszóterek paneldzsungelokban, ott érdemes ha kutyát sétáltatsz.
2019. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!