Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy adnátok elő a csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy adnátok elő a csajoknak ismerkedéskor az anyagi helyzeted, ha diplomás jogász vagy de totál csóró?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy végzett jogász lennél Budapesten, a neved előtt a Dr. titulussal, de mondjuk nettó 150 ezret keresnél (ami tudjuk mennyit ér a fővárosban), akkor mit tennél? Nyomatnád a siker szöveget, hogy ilyen meg olyan doktor vagy, az XY egyetemen diplomáztál a jogi karon és blablabla... vagy nyíltan felvállalnád, hogy annyit se keresel mint egy utolsó cipész?

Melyik taktika lenne a nyerő? Előbb utóbb úgyis kiderül az ember fizetése, hiába a vetítés.


2019. jún. 25. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csakis az igazságot. Bár tőled függ milyen nőt keresel.

A pénzéheseknek nyilván kevés ez a pénz, a másik csoportot meg nem érdekli.

2019. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én "csaj" vagyok. Szerintem nem kell sehogy "előadni". Beszélgettek és ha szóba jön a fizetés elmondod hogy ennyi. Ha a jövőben várhatóan nőni fog azt is tedd hozzá mert úgy jobban hangzik. Szerintem se az nem jó ha azzal nyitsz hogy Pista vagyok 150et keresek (főleg ha a csak szócskát is bele teszed mert önsajnálat szaga van) se az ha adod a nagy menőt és végül kibukik hogy vajas kenyéren élsz. Miért kéne ennek ekkora feneket keríteni? Hagyd hogy a beszélgetés menjen a maga útján és ne mutass se többet se kevesebbet mint ami van/vagy.
2019. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedeskor szerintem tabu a fizetés. Majd ha találkoztok többször esetleg 1-2 hónapja együtt vagytok, akkor el lehet mondani.
2019. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért jön szóba ismerkedéskor a fizetés?Én nem akarok olyan férfival ismerkedni,akit a fizetésem érdekli.
2019. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Párommal már hónapok óta együtt voltam, mire megtudtam, hogy egész pontosan mennyit keres... "Csaj" vagyok, de engem nem igazán érdekel ez: a lényeg, hogy legyen normális munkája. Nagyságrendekkel úgyis látszik a másikon az anyagi helyzete: ruházata, hobbijai, életkörülményei alapján.

Nekem is olyan munkám van, amivel jelenleg nettó 180-at keresek (ez már a megemelt), de szeretnék visszamenni az eredeti szakterületemre, ahol kb. nettó 130-150 a fizetés. De ez van, azt szeretem csinálni. Tisztában vagyok vele, hogy az ember értékét és a tudása értékét nem a fizetése határozza meg.

2019. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Ezt egyből le fogja venni.


Ruhád, órád, BKK bérleted,... ezek mind elárulnak.

2019. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

5: Ez pont manapság nem igaz, amikor 10ezerből tetőtől talpig márkásba öltözhetsz a Háda-ból :)

Mégis miből látszana, mennyit keres?

2019. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
6: Egy normálisabb órát már 100ezer körül tudsz venni, nem nagy zsé ha mondjuk 1 év alatt összespórolod. Ruházat: Háda és hasonlók, de a kutya sem fogja tudni. Nettó 400-al is simán BKK-zok majd, mivel nem lehet jogsim. Na, akkor miből is látszik?
2019. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csak a ruhán látszik,hogy mennyit keres.A feltűnő ilyenkor az a szembetűnő ápoltság,a frizura,a cipő.Amùgy meg annyit is ér az egész,ha a randin a fizetés már szóba is kerül.Mi köze hozzá?
2019. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis miből látszana, mennyit keres?"

Mondom mégegyszer: nagyságrendekkel lehet meghatározni. Azért ne mondd, hogy nincs különbség egy közmunkás és egy milliomos vezérigazgató megjelenése között még ha mindkettőre ugyanazt a hádás 10 ezer forintos ruhát adjuk... Persze most két szélsőséget mondtam.

Van a családunknak egy ismerőse, aki cégigazgató, de sosem kérkedett a pénzével és teljesen hétköznapi módon él. Mégis látszik rajta, akkor is, ha farmert és pólót vesz fel. Mert azért megteheti, hogy komolyabb telefonja legyen, mint az átlag (ha valaki keveset keres, akkor nem egy telefonra fogja elverni az összes fizetését), olyan körökben mozog, olyan helyekre jár és hívja meg a társaságát, amit mondjuk nem mindenki tehet meg, stb.

2019. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!