Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüzesség fogalmáról hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség fogalmáról hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Melyik életszakaszt tarjátok optimálisnak az elvesztésére?

Mi a véleményetek arról, ha valaki tizenévesen veszti el, és mi a véleményetek arról aki még a húszas vagy akár a harmincas éveire is megtartotta?

Melyik életkort tarjátok bizonytalannak az elvesztéséhez?

Ti mennyire tartottátok fontosnak a meglétét, vagy az elvesztését?

Aki túl fiatalon vesztette el az mennyire bánta meg vagy megkönnyebbült-e tőle?

Olyan aki pedig bőven várt vele, sajnálta hogy addig várt, vagy kifejezetten előnynek tartotta?

Mellé írhatjátok azt az életkort is amikor elvesztettétek vagy aki pedig megőrizte.

Nemet valamint kort is írhattok hozzá.



2019. jún. 28. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem kötném életszakaszhoz. Azzal veszítsd el, akivel szeretnéd, ha komoly kapcsolatban, akkor ott, ha egyszéjszakásban, akkor ott.

Mindenki magánügye ez a téma. Senkinek semmi köze hozzá.

2019. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmi értelme ezt így túlmisztifikálni...

Mindenkinek a magánügye, senkire nem tartozik, és senkinek nem kell vele elszámolni...

2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Utólag szinte mindenki azt mondaná erre, hogy várja ki az ember. Ha nem is szerelem, de romantikus- illetve fizikai vonzalom mindenképp. Az ,hogy ez mikor jön el.. embere válogatja. Nekem 17 évesen lett barátnőm, akivel két és fél évet voltam együtt. Mi vártunk közel egy évet. A két legjobb barátom szintén hasonlóképp tett. Az egyik 15 évesen jött össze a lánnyal, akivel 6 évig volt együtt és 2 évet vártak az elsővel, míg a másik 16 volt és szintén egy évet várt. Végül egyinkünk sem bánta meg. Szóval 17-18 év közé saccolom.

Én amondó vagyok, hogyha valaki nagyon rágörcsöl akkor csalódni fog. És nem is lesz olyan jó élmény. Márpedig tud az lenni.

Aki ahhoz köti az önbizalmát, hogy az e még avagy nem... az tév úton jár. Aki meg tudja nevezni, hogy mire van szüksége, hogy jobban nézzen ki, hogy boldogabb legyen, hogy sikeresebb legyen... az nagyon el van tévedve és közel sincs még rajta a megfelelő úton. Ugye pont erre építenek a plasztikai sebészek, cégfelszámoló cégek, stricik, nepperek...

2019. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Az ember hormonai elkezdenek tombolni, és tegyük fel, huszas évei második felére még szűz marad. Ez úgy cirka ~10 év komolyabb ismerkedési vagy párkapcsolati eredmények nélkül... Ezzel együtt jár a frusztráltság, szorongás, tapasztalatlanság, ésatöbbi ésatöbbi. Én azt mondom, az ideális kor a felnőtté válás küszöbén, 18-22 év körül van.
2019. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

én majdnem 21f

-az optimális szerintem a 17-23 az ami belefér


-hát 15 évesen szerintem nem a legjobb ha elveszted meg azért már 25 évesnek sem jó ha még szűz

ha pl egy csaj elveszti 15 évesen na az már 20 évesen egy szét szaggatott szex machina lesz... fiúkból hát ismertem olyant aki 15 évesen vesztette el azóta szinte csak egy éjszakásokra pályázik nem tud egy normális kapcsolatot kialakítani egy nővel sem....


-mit értesz az alatt hogy bizonytalannak? ahogy írtam szerintem az ideális az a 17-23 kor között van!


-én igaz 13-15 évesen tomboltak a hormonjaim nagyon rá voltam görcsölve de örülök hogy végül nem adtam óda egy egy éjszakásnak! az elvesztése igy sokkal jobb volt olyan lányt találtam akit tényleg szeretek és ő is szeret engem (szűz volt ő is szóval sokkal nagyobb élmény volt... na meg az is közre játszott hogy a városban ahol felnőttem a korosztályom már 14-17 évesek úgy szét voltak lövöldözve hogy csak naaa! van egy pont ahol az ember kedve elmegy hiába van gumi)


-nem sajnálom hogy vártam vele ahogy leírtam fent


-20 évesen...


kicsit kifejtem ez sajnos igaz hogy a lány aki már elveszt 14-15 évesen annak 20 éves korára volt már legalább 20 különböző szex kapcsolata... nem tom ki hogy van vele de nekem qurvára nincs gusztusom 21.nek is bele tenni meg megcsókolni az adott lányt

kitudja milyen betegségei lehetnek már most vagy akikkel együtt volt... de barátnőm 22 éves volt és még szűz... nem azért mert ronda volt simán kenterbe vág mindenkinek akit ismerek :D csak volt neki gerince hogy nem ül rá rögtön az első faxra akit meglát na meg a tanulás és a munka eléggé lekötötte... de ahogy észrevettem a jó csajok mind ilyenek...

igaz mi csak fél évet vártunk de mi már 20+ évesek voltunk...

de viszont előtte fél éve ismertem már

a lényeg hogy nem egyből a második randin kell csinálni hanem meg kell ismerni egymást udvarolni kell mert valószínű hogy nem fogsz komolyabb kapcsolatot tudni ki alakítani ha folyton meg adod magad az első-második randi után...

2019. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Fiuknal szerintem 15-16 évesen már mehet a téma, de akkor sincs baj, ha 20-21 évesen vág bele. A lényeg, hogy belevaghat-e egyáltalán, mert van aki ha akarna se tudna. Aki viszont rendben van alapvetően, ott furcsa ha 24-25 évesen szűz, vagy nem hetero, vagy fejben van valami gond, vagy anya elnyomja. Egészséges férfinak magas a libidoja, ami olyan szinten ösztönzi a csajozasra, mint mást az evésre. Libido lehet alacsony depresszió esetén (amit észre se vesz akár, mert olyan régóta benne él) , vagy mert belebeszelte magába, hogy nem ér fel a nőkhöz, nem kell velük foglalkoznia.
2019. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én 39 éves férti vagyok, és egyáltalán nem kellett erõlködnöm, hogy megtartsam.
2019. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#7, Hát jóhogy :D Ez egy hatalmas küzdelem, ha nem alfa az ember.


Ha semmit nem csinál valaki akkor hamar eljön az a 40-éves szűzesség. 20 év felett pedig egyre kisebb és kisebb az esély normális kapcsolatra. 30 évesen eljön a teljes totális beletörődés. Kb 10 év sikertelenség alatt a szervezet feladja a küzdelmet... onnantól vége.


23-24-nél húznám meg a határt az a férfivá érés első igazi éve. Annál idősebben súlyos mentális károkat okoz, aminek a vége egyérteműen a begubózó depresszió.

2019. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

+ hogy PC legyek és gendersemleges.


Nőknél ugyan úgy mentális problémákat okoz ha 23-24 évesen még nem volt kapcsolatuk. Semmiképpen sem egészséges, csak túl van hype-olva a női szüzesség.

2019. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem 15 éves korig egyáltalán nem érdemes, utána szabad a pálya.

Én 18 évesen veszítettem el, akkor már nagyon tomboltak a hormonjaim. Állatira nem volt kedvem éveket várni, szeeintem nincs értelme. A lényeg, hogy szeretettel csináljátok, odafigyeljen a másik. Én csak par hetet vartam az akkori baratommal. Elsőre is jó volt, nem fajt, sőt nagyon élveztem. Nem tartott az a kapcsolat örökké, de nem bántam meg, és nem vártam volna vele tovább.

2019. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!