Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan férfit, aki tetszik és nem cigizik. Inkább el kéne fogadnom a dohányzást?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, ha valaki láncdohányos. Se a szagát, de azt az időt, amit elvesz tőle, se a káros hatásait, se magát a függőséget...


De egyszerűen mindig olyan férfiakba botlok, akik teljesen megfelelnének nekem, tetszenek, de láncdohányosak.


Le kéne adnom ezt az igényt és elfogadni?


Csak attól is félek, hogyha majd gyereket szeretnénk, emiatt nem jönne össze (könnyen). :/


24/L


2019. jún. 29. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! A jövőből jelentkezem. :))

Átérzem a problémádat. Én antidohányos vagyok, de többször futottam már rá hamutartó lányokra. Pl. az utolsó is az volt, és egyszerűen még csak rá sem tudtam nézni, amikor szívta azt a szaart. Voltak is abból gondok.

Remélem, azóta találtál egy rózsaszíntüdőset. :)


üdv:

Ano Nemo

2022. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!