Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért baj az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért baj az, ha valaki kiírja, hogy barátot keres és vékony, borotvált arcú legyen?

Figyelt kérdés
Kapásból kapom a letolásokat,hogy ha barát nem mindegy milyen.Hát nem.Akivel jól érzem magam az hasonló gondolkodású,kedves és optimista legyen,de nem mindegy az sem hogy néz ki.Ha megjelenek vele bárhol,akkor had döntsem el már én,hogyan nézzen ki.(középkorú nő)

2019. jún. 9. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Meg is érdemled a letolásokat..
2019. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
A hozzád hasonló gondolkodású emberekre van egy különleges jelző. Finnyás. Általában az ilyen emberek nem barátkoznak mert mindenkiben találnak kivetnivalót, így nem felelnél meg nekik.
2019. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Letolások mellett csak betolásokkal fogsz így találkozni...


30f

2019. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen általában szokták szidni főleg a férfiak a nőket, hogy nagy az elvárás!

De viszont én meg szerintem más férfi is úgy választ párt, hogy a szimpátia meglegyen! Most, hogy van egy két elkeseredett ember aki a rossz tapasztalatok miatt bedurcizott és házasságot kötött a balkezével azokkal ne foglalkozz úgy választasz párt ahogy neked tetszik, mert neked is jó lessz a párodnak is aki meg kritizál meg irigykedik az így járt! 🙂

2019. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolódó kérdéseknél látom,hogy sok férfinak az a baja,hogy a nőknek a kigyúrt,izmos pasik jönnek be.Ha rögtön nem az ágyban akarnák kezdeni,hanem barátkozással,lehet rájönnének,vannak még nők akik a vékony testalkatot (gebét) szeretik.
2019. jún. 9. 16:33
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"Ha megjelenek vele bárhol,akkor had döntsem el már én,hogyan nézzen ki.(középkorú nő)"


Ez fordítva is igaz. Ha lesz is a két oldalnak keresztmetszete, majd meglátod, hogy emberileg is összeilletek-e.

2019. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az irigyeket sem szeretem,mert olyan szinten ki tudnak készíteni,hogy ha belemennék állandóan csak veszekedhetnék.Tehát nem jobb a 100 irigy sem.Volt benne részem,amikor sajnálni kellett,kedvesebbek voltak az emberek.
2019. jún. 9. 16:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Így igaz kedves válaszoló.Mindenki a saját keresztmetszetét szeretné megtalálni.
2019. jún. 9. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, azért vicces ez, hogy ennyire már ráfogják, hogy finnyás. Gondolom, ezek az emberek, akik finnyásoznak, simán rámozdulnának egy náluk 30 évvel idősebb, elhízott fogatlan emberre.
2019. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
kedves kérdező. Én is kiirtam pont ugyan ezt, aztán jöttek a válaszok a társkeresőn hogy indiánt keresek. figyelj ne foglalkozz ezzel, aki nem akarja elfogadni a leírásodat attol mit vársz az életben.. most van egy igényes párom, végre, zsák a foltját megtalálja :))
2019. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!