Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az OkCupid-on minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az OkCupid-on minden lány biszexuális és "travel addict"?

Figyelt kérdés

The OkCupid experience.


Komolyan, minden második lány, aki ott fenn van, biszexuális. Most az olyan nagyon egyedinek hangzó fantázia szexualitásokat, mint pánszexuális, demiszexuális, meg mit tudom én, nem számolom, hanem csak azokat, akiknél tényleg a "biszexuális" szó van. Olyan sokan vannak, hogy azt képzelné az ember, valami biszexuális gyülekezés van.


A másik, hogy ha véletlen nem biszexuális valaki, akkor "travel addict", aki már 10-20-30 országban volt, és ez az élete, enélkül nem tud meglenni.


Néhány további közös vonás:


Mindenki szerint egyértelműen legalizálni kellene az abortuszt (ezek szerint csak én vagyok, akinek ez nem ennyire egyértelmű), mindenki összejönne transzneműekkel (egyetlen lányt találtam, aki nem, neki írtam is), és a "legkomolyabb" hirdetők is maximum néhány évig szeretnék ha a következő kapcsolatuk tartana. :D


Nem panaszkodok, inkább csak nevetek. Értem én, hogy ilyen helyekre furcsa, különc emberek regisztrálnak -- de tényleg mindenki az? Kivétel nélkül? :D Egyébként minden számomra releváns országban nézelődtem, és mindenhol ugyanez a helyzet.


Azt már meg sem említem, hogy tönkretették a saját oldalukat a szabad üzenetküldés eltörlésével (most már csak akkor látod a beérkező/kimenő üzeneteket, ha mindketten like-oltátok egymást), mert néhány harmadik világbeli folyamatosan zaklatta a nőket. :D Valakinek van tudomása esetleg értelmesebb, használhatóbb oldalakról?



2019. júl. 2. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, azért írtam, amit a 9-es mondott. És nekem sem tetszik a magyar lelkület, de pont ez nem tetszik benne, a nem-elfogadás, az előítéletek, a konzervativizmus.
2019. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg működő taktika:


Férfiként like-olj mindenkit, aztán majd tudsz válaszolni azoknak, akik érdekelnek. :')

2019. júl. 3. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Mára már az összes netes társkereső egy pöcegödörré vált. Kb. ugyanazok az emberek vannak az összes helyen, meg ott a sok lelki sérült, az elvált, a függők, az életművészek, a ribncok, a kéjsóvárgók, az incelek, a királylányok, az önjelölt fb modellek, a kivénhedt öregek, a pszichopaták stb...
2019. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én rajta vagyok. Hetero vagyok, és nem travel addict.

A legtöbb pasi csak dugni akar azon id, mint mindenhol máshol...

A legtöbb magyar nem is ír (vissza sem).

Általában a török, pakisztáni, azeri, stb palik írnak rám. Lehet, hogy végre kezdenem kéne velük vlmit, mert eddig 1 randim sem volt.

2019. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Általában azért írják a csajok a bi-t, mert sok férfi nyála erre csorog és így azt hihetik nagyobb esélyük van.
2019. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én letöröltem magam pont az update miatt, anno :)

1300+ kérdésre válaszoltam anno, de mondjuk én nem találkoztam ilyen (mértékben) felhasználokkal. :)


Tinderen fent vagyok, no ott nagyon sok a fancy, borral pozoló, travel addict futószalagon gyártott profil. Bőszen húzkodom balra őket. Feltételezem, mindenhol vannak normális userek, csak nehéz kihalászni az olyat akivel szívesen ismerkedne az ember. :)

Nekem volt már több randim is tinderről, néha betoppan 1-2 jó lehetőség. :)


40F

2019. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez az utazás hype is csak egy felkapott fogyasztói világ által generált fos. Azoknak pont jó, akik egoisták, bár a jelen világunk legfontosabb emberi jellemzője az önzőség. Én simán leélném az életem 200 négyzetkilométeres körzetben. Ja, nem vagyok paraszt, befásult bunkó, mert erről a 200 négyzetkilométeres körzetből összehoztam egy vállalkozást, karriert, 5 ingatlant, családot, gyereket. Életemben 3X voltam tengerparton, de nem az utazás miatt.


A sok leszbikus, "csrevöeddikt" meg főljön meg a saját levében, meg a műboldogságában. :D :D :D

2019. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!