Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért utasitanak engem, vissza a nálam fiatalabb lányok, meg az idüsebb nők? 24/F?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiatal, , lány, ismerkedés, párkapcsolat, társ, feleség, menyasszony, anya

júl. 3. 08:28  Privát üzenet  

A válaszok

Tehát...akkor valamennyi nő, akinél kezdeményezel, visszautasít, vagy kizárólag a Veled egykorúaknál érsz el valamit?

Kicsit bővebben is leírhattad volna a kérdésedet, hiszen általában így van ez, vagy fiatalabbal ismerkedünk, vagy idősebbel...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 3. 08:31 Privát üzenet
Mi honnan tudjuk? Ronda vagy, kövér, ápolatlan, esetleg túl alacsony?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 3. 08:54 Privát üzenet
Én azt javaslom, hogy mielőtt odamész valakihez, figyeld meg, jogy ad e valami jelet neked, egy mosoly vagy csak szemez veled...lehet ész nélkül odamész mindenkihez (nem tudom mert nem írtál sok mindent ezzel kapcsolatban)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 3. 09:34 Privát üzenet
Keresd meg akkor azokat, akikkel pont egy évben és egy napon is születtél

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 3. 11:18 Privát üzenet
Van látványos pocakod? Akkor érthető

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 3. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
40 évnél fiatalabb lányok! Belemennétek egy párkapcsolatba 52 éves pasival? Fiatalos vagyok, sármos, mások szerint okos, intelligens és nyugalmat árasztok.
Miért nem ismerkednek, meg miért nem akarnak pár kapcsolatot az idösebb nők, náluk fiatalabb fiúkkal, férfiakkal? 24/F
Miért van az, hogy a sokkal fiatalabb (10-12 év) pasik érdekelnek? PRIVIT NEM KÉREK.
Az érdekelne, hogy a fiatalabb generációnak milyen tapasztalatai vannak a virtuális ismerkedéssel kapcsolatban?
Miért utasítanak el azok a nők akik az eseteim?
Normális dolog hogy sírni tudnék amiatt hogy más jóval fiatalabb és van barátnője, nekem meg még sosem volt?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!