Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagy ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy ilyen szerencsétlen, míg sokan mások meg szerencsések? N/27

Figyelt kérdés
Sok hasonló vagy velem egykorú ismerősöm már vagy évek óta párkapcsolatban él, vagy eljegyezték, vagy már valakinek a felesége. Én meg akárhogy próbálkozom sose jön össze. Voltak rövidebb, pár hónapos valamik az életemben, de egyik se volt komoly. Nyilván egy pár hónapos valami nem is lehet komoly. Engem minden férfi eddig lesz@rt akihez volt valami közöm, engem sose vettek komolyan. Ellenben eldobni na azt könnyen tudtak. Nyilván nekem is vannak hibáim, de kinek nincsenek?
2019. jún. 30. 12:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy lazán eldobtak, milyenek voltak azok a hapsik?

32/f

2019. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Vagy mik voltak a hibák amik miatt dobtak?
2019. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki dobott, mert nem feküdtem le vele már a 2. randin, volt olyan aki 4 hónap után dobott az exe miatt.
2019. jún. 30. 12:47
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Én is 27 vagyok, mégsem tartok sehol.

Kezdem elhinni, hogy hosszútávú, komoly kapcsolatra amiből később házasság is lesz, nem kellek.

2019. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Kevés konkrétumot írtál. Tippelni tudok csak miszerint rendre 8-10 másik nővel egy felkapott ficsúrra hajtottatok egyszerre, aki tesztelgetett titeket kit jobban kit kevésbé és keretszűkítésnél mindig kegyvesztett lettél. Az irigyelt barátnők célt értek mert a földön jártak
2019. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30 vagyok és lassan 2 éve hogy nő nélkül élek. Exem óta nem volt senkim. Lehet ez átmeneti állapot, de ha még sokáig így marad akkor elfut mellettem az élet és hibáztatni se tudok senkit, mert erről én tehetek! Nem tudok bízni és túl gyanakvó vagyok. Amíg nem lazán fogom fel a dolgokat, addig gátolom saját magam mindenben.
2019. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Randiztatok 2-er, a visszautasításon kívül nem kapott mást, még érdeklődést sem, így elismerte, hogy nálad esélye sincsen!


Nem volt túl az exen, így érthető, hogy visszament hozzá.


Volt más eset is, vagy csak ez a 2?

2019. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
Az igazi a legváratlanabb helyzetben fog eljönni, hidd el. Ne görcsölj rá mert attól csak rossz lesz.
2019. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Volt más is. Egy pasi akivel 1 hónapig jártam, eltűnt, aztán 1 hét múlva már más csajjal járt. Volt olyan akivel szakítottam, mert állandóan késett, hol keresett, hol pedig nem 1 hónap után. Én azt nem értem hogy másokat más férfiak miért vesznek olyan sokba?
2019. jún. 30. 13:25
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy mások szerencsések az neked nem tökmindegy?! Legalábbis én leszarom, hogy másoknak hogy megy.

Amúgy a szerencse forgando,27 évesen még simán lehet neked is, időd van bőven. A gond általánosságban az szokott lenni, hogy mindig az kell, akit nem kaphatunk meg, én is így vagyok a lányokkal, hogy olyan után futok aki le se szar,aki meg engem akar, azt még lepattintom. Sajnos ilyenek vagyunk mi emberek, pont azt nem tudjuk értékelni, aki értékel minket.

2019. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!