Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltál már szemtanuja annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szemtanuja annak, hogy a férjed egy másik nővel flörtölt? Hogyan reagáltál?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Felesegem akkor is kiakadna ha a no probalna velem flortolni.
2017. nov. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Flört és flörtölés között is van különbség...

Van aki humorból ,bohókás és adja a jópofát...és van aki komolyan vadászik.


Nem.

2017. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt, de nők akaszkodtak a férjemre boltban munkahelyen. Nem tudott érdekelni. Örültem hogy másnak is tetszik. Nem az az elcsavarható típusú a férjem.
2017. nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Ki mit nevez flortnek?


A flort az udvarlas konyedebb formaja, olyan finom kis probalkozas, amibol meg siman visszalephetsz.


Ferjeknek mar nem igen szabad flortolni.


Ferjeknek megmarad a bokolas, akkor is kitudjak fejezni a tetszesuket, de a boknak nincs semmi kovetkezmenye, hiszen a boknak nincs is folytatasa.


Leszoktak csorrenteni ilyenkor egy pofont a ferjuramnak.

2017. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt, az exem. Nem csak flortolt, szexchat es megcsalas is volt. Otthagytam.

A mostani parom humorizal csak, csak a jelenletemben, de igy ismertem meg, nem zavar, mert semmi sincs mogotte es sosem csalna meg.

2017. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyikünk sem flörtöl senkivel, mert nem célunk se kalandozni, se kapcsolatot kialakítani. Egy szimpla beszélgetés férfi és nő között pl nem flört. Az sem ha poénkodnak és nevetnek együtt.


Nem voltam tanúja. Nők viszont kezdtek már ki vele, flörtölgettek vele többször is. Sosem voltam ott, utólag mesélte el.:) Hogy reagálnék? Nem tetszene, amit megtartok magamnak. Semmit nem kellene tennem, a férjem leszereli az ilyeneket elég gyorsan. Nem lesz szívbajos, ha egy nyomulós libuska megbántódik, megsértődik, magasról leszarja:)


Ő sem volt ott soha, amikor nálam próbálkoztak és koptattam.Úgy szerintem senki nem merne odajönni. Ugyanúgy elmondtam neki. Ő csak akkor reagálna ilyen esetben (ha jelen van), hogy ha nem érti az illető részemről a nemet, akkor ő közli vele, hogy kopjon le.

2017. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy férfinek kell a gyakorlás. Edzésben kell lennie - akkor te is többet kapsz tőle. A legroszabb amit tehetsz, ha veszekszel érte. Nagyon megnöveled az esélyét, hogy egy másik nő ágyában köt ki.


U.i. De még ekkor sem biztos, hogy vége. Egy okos feleség, ha ágyban találja a férjét egy másik nővel, levetkőzik, és bebújik melléjük.

2017. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!