Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki tényleg alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az életem egy vicc ilyen szinten. Egyszerűen olyan emberekkel akadok össze, akikkel folyamatosan kudarcot vallok. Kezdem azt hinni, hogy tényleg selejt vagyok.
2019. júl. 4. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak,de szerintem te nem vagy az. Akik alkalmatlanok,idegbetegek. Nem tudnak senkit elviselni,mindenkinél okosabbak,téveszméik vannak.
2019. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Az én életemben is volt olyan szakasz, hogy nemileg ugyan már érett, de párkapcsolatra lelkileg teljesen alkalmatlan voltam.
2019. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es, nem csak ez a kirívóan szembeöltő és azonnal fölismerhető párkapcsolati alkalmatlanság típus létezik. Én pl. azért voltam alkalmatlan, mert már a gondolatát is képtelen voltam elviselni, hogy egy másik ember személyiségének a tükrében egészen közelről lássam magam. (Az önelfogadással voltak súlyos gondjaim.) Meg személyiségfejlődés tekintetében hosszú évekkel le voltam maradva a koromhoz képest. De ez a többség számára egyáltalán nem tűnt föl, csak ha hosszabb beszélgetésbe elegyedtem az illetővel, akkor.
2019. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
3as érdekes. Nekem pont egy kapcsolat volt a megerősítés. "Beteg időszakomban" úgy voltam mint a motoros aki simsonnal kezdi aztán 1000+köbcentis motorig lépcsőzetesen halad. Pl először egy lány legyen -ó ezzel elbírok akkor felszedek egy szebbet ezzel is elbírok akkor jöhet egy még szebb.
2019. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom a világban, hogy nagyon kevés ember van aki valóban alkalmas párkapcsolatra. Bár én az ilyen 2-3 éven belül teljesen kihül a dolog kapcsolatocskákat sem tudom ide sorolni. Ha valaki valóban alkalmas párkapcsolatra az úgy gondolom, hogy több évtizedes kapcsolat JÓ fenntartását jelenti. Tehát nem ez az együtt élünk mert közös a ház de amúgy egymásra se nézünk verzió.

Én úgy 20-80 arányban osztanám el azt, hogy mennyi ember alkalmas kapcsolatra (ez a 20%).

2019. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, pl. én az vagyok, de lexarom. :)) Nem is keresem a kis ő-t, mert már kihánytam egy nagy őőőő... után. :D F
2019. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok alkalmas rá.
2019. júl. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

4-es: "Pl először egy lány legyen -ó ezzel elbírok akkor felszedek egy szebbet ezzel is elbírok akkor jöhet egy még szebb."


Ilyen világnézettel neked még mindig szükség lenne az önfejlesztésre.

2019. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
És milyen nő alkalmas párkapcsolatra manapság? Én már rég lemondtam róluk. Meleg azért nem leszek, de fárasszanak és szipolyozzanak mást. Tumornak tartom őket. Azthiszem ez a legjobb jelző rájuk.
2019. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
9-es, jól teszed, ezáltal legalább megkíméled a nőket magadtól :)
2019. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!