Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú ideje egyedülállók!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje egyedülállók! Titeket nem b4$z fel, amikor párkapcsolatban élő emberek olyanokat mondanak/írnak hogy nem bírják hosszabb ideig a párjuk nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a gyakorin is sokan szoktak panaszkodni. Ilyenkor azt gondolom hogy ezeknek az embereknek az egyetlen szerencséjük, hogy vonzó külsővel, jó adottságokkal rendelkeznek, így sikerült párt bevonzaniuk az életükbe. Látszik, hogy ők is tisztában vannak azzal, hogy ha van párja az embernek, akkor az élet jelentősen elviselhetőbb. Ha ez nem lenne, ők is ugyanolyan megkeseredett emberré válnának, mint akiknek itt a gyakorin szoktak provokálni, és mindenféle "lúzer", "incel" "nyomi" jelzővel illetni. Mivel el sem tudják képzelni, hogy milyen lehet huzamosabb idejig (akár 3-5-10+ év), vagy akár egész életedben egyedül lenni magányosan, ezért szeretik az ember képébe dörgölni és a saját kizárólagos hibájának beállítani. Pedig szerintem a fent linkelt kérdések alapján sokan fél, egy év egyedüllét után felakasztanák magukat (és itt most nem az egyéjszakás/szexkapcsolatokkal teli szingliségre gondolok, hanem amikor tényleg nem kellesz senkinek).


Ti mit gondoltok erről? Szomorú, hogy sokunknak akár egész életében annyi sem adatik meg, hogy egy normál párkapcsolatunk legyen. Mégis ugyanúgy élnünk kell az életünket, elviselni a mindennapi szarságokat, de baromi nehéz.


Néha belegondolok, hogy vannak emberek, akik egyszerűen össze tudnak jönni a kiszemeltjükkel. Megtetszik nekik valaki, és lám viszonozza. És basszus ezek az emberek ezt totál alapnak gondolják. Azt hiszik, hogy ez kb mindenkinél így működik.



2019. júl. 8. 22:02
1 2 3
 11/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%

Évek óta egyedülálló vagyok, ezen státuszomon a továbbiakban sem vagyok hajlandó változtatni, s mindemellett a legkevésbé sem tud érdekelni mások magánélete. Maximum röhögök rajtuk egyet, ahogy felőrlik egymás idegrendszerét. Hát egyék meg, amit főztek maguknak. Rengeteg olyan nőt ismerek a közvetlen környezetemben, akik egyetlen hetet sem bírnak ki párkapcsolat nélkül.

Pont ma mosolyogtam meg az utcában egy elég csini csajt, akinek egy kancsal, elhízott, alkesz a faszija. Mindennap elsétálnak itt esténként, a csávó oltja a csajt, káromkodik, be van úgy állva, mint a gerely, a csaj meg leszegett fejjel sétál mellette. Egy ilyen nőért sok normális faszi tenné tűzbe a kezét, de neki pont jó a kancsal, elhízott, átkozódó alkesz. Kiröhögöm a nőt, s a legkevésbé sem sajnálom.

2019. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"csak pár órája, hogy nem látlak, de máris borzasztóan hiányzol"


na most képzeljük el ugyanezt, de a szerelem viszonzatlan


kellemes érzés...

2019. júl. 8. 22:23
 13/24 anonim ***** válasza:

"Különben is, aki mások örömében érez nyomort, az mindent el is mond róla."


Elliot Rodger is ilyen volt, sőt, ez volt az ámokfutásának az egyik fő indítéka.

2019. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar! Szeretik egymást az én dolgaim a meg nem avatkoznak bele károsan szoval...
2019. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Én párkapcsolatban élek, de engem felb-sz és emiatt:

nem egyszer szóltak már be nekem vagy barátomnak ilyen társfüggők, hogy mennyire gázak vagyunk, mert tudunk egymás nélkül is szórakozni, vagy amikor külföldre ment dolgozni több hónapra nősimerősöm röhögve : hát ti biztosan nem szeretitek egymást, ha ezt engeded, én egy napot sem bírnék ki. Primitívek.

2019. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hidd el, van az a pont egy párkapcsolatban, mikor egyedül akarsz néha lenni , és nem állandóan a párodon lógni ....:)

Szóval ezek dedós nyavajgások inkább, vagy olyannál tudom elképzelni, aki mondjuk 1-2 éve van együtt valakivel.

2019. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem az zavar, hogy nem bírják pár nélkül. Én elhiszem, megértem, nem jó az embernek egyedül lenni, nekem kb 7 éve nincs senkim, akit megölelhetnék.

Engem inkább a tapasztalat hiánya zavar, frusztrál. Illetve az, hogy ha 18 éves koromra nem volt minimum 10 barátnőm, és nem dugtam meg mindet egyszerre, akkor nem is létezem a hölgyemények számára (nyilván túlzok) gyűlölöm, mikor erre rácsodálkoznak emberek, viszont én sem tartom magamat egészségesnek azzal az egy szem volt barátnőmmel.

Érzem magamon, hogy a magány teljesen kicsinált az évek alatt.


Szóval jah, nem zavar más boldogsága, az zavar, hogy én nem lehettem boldog úgy mint más.

2019. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Engem nem ba.sz fel.Sok az önállótlan ember, de téged ez miért zavar ennyire?Ő bajuk.Én személy szerint örülök, hogy társ nélkül is megállom a helyem az életben.Tedd ezt te is, ne irigykedj ennyire.Hidd el semmi irigylésre méltó nincs ezekben az emberekben.
2019. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De idegesít. Csakúgy, mint azok, akik csalják, félrek×nek, otthagyják a gyerekkel, 5+1 mellékvágányos csajuk van, vagy "ahányat lát, annyit szeret" szindrómás valaki...
2019. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%

Ez beteges viselkedés mind a lúzer incelek, mind a kapcsolatfüggők részéről. Mindegyiküket kerülöm.

Asszertivitást javaslom nekik, és neked kérdező. Kicsit rendberakná a gondolkodásmódotokat.

2019. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!