Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők jól elvannak egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jól elvannak egyedül?

Figyelt kérdés

Ahányszor én beszélgettem nőkkel akik szinglik voltak, szinte mind azt mondta, hogy teljesen jól egyedül is, ő így is boldog stb.

Ezzel szemben a férfiak pont az ellentéte, minden nőre ráírnak és még olyan nővel is összejönnek akikhez nem vonzódnak teljesen, mert BARÁTNŐ KELL


2019. júl. 9. 07:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Én pont hogy inkább nőknél tapasztalom ezt a viselkedést. Bárkivel összejön csak ne legyen egyedül.
2019. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Egy nő sosincs egyedül,mindig dugja valaki.
2019. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2. Ez hülyeség rengeteg nőt ismerek akinek senkije nincs..
2019. júl. 9. 07:20
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Én jól elvagyok.


"Egy nő sosincs egyedül,mindig dugja valaki."


1.Attól még lehet egyedül.A dugás nem párkapcsolat.

2.Már akit dugnak.Ez nem igaz minden nőre.

2019. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Hazudnak. Ezek a nők is bármikor összejönnének olyan férfival, aki elég jóképű, magas és gazdag számukra. Az a nő van egyedül, akinél csak olyan férfi próbálkozik, aki nem üti meg a mércéjüket.
2019. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Az a nő van egyedül, akinél csak olyan férfi próbálkozik, aki nem üti meg a mércéjüket."


És fordítva nem igaz? Tehát...

Az a férfi van egyedül, akinél csak olyan nő próbálkozik, aki nem üti meg a mércéjüket.

2019. júl. 9. 07:46
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező a nők olyan gyakran próbálkoznak, mint ahogy fehér hollót látni, de te ezt magadról már gondolom tudtad :)


Kérdező milyen férfiaknál szoktál próbálkozni?

2019. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretek egyedül lenni, de akarkivel sem jönnék össze.

Akkor inkább egyedül vagyok ha nincsenek a másik felé érzelmeim, nem vagyok belé szerelmes.

2019. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

En most jelen pillanatban nem akarok egy pasit sem a kozelembe.

Eleg volt az elmult 2 ev hulyesegeibol.

Mar nem akarok megfelelni nekik es nem vagyok hajlando a zsarolasaiknak engedni.

Csak olyan ferfit engedek kozel aki meguti az en mercemet.

Eleg volt abbol h kvazi szexualis targynak akarnak hasznalni. Es ezert minden hulyesegre kepesek.

Szoval nem nem akarok most senkit sem. Nem vagyok egy pasikara sem es plane nem szexre. Nem akarom h ha elmegyek valahova akkor bamuljanak vagy egy baratnos buli kozben taperoljon. Leszolitson.


Szoval van olyan aki teljesen jol erzi magat mint pl most en.

2019. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eléggé máshogy viszonyul a két nem a szexualitáshoz. A legtöbb nő évekig boldogan elvan szex nélkül is, addig nem fekszik le senkivel, ameddig nem talál olyat, akihez minimum vonzódik, de inkább szerelmes belé. A legtöbb férfi pár hét szexmentesség után kb a konnektort is megdugná a falon és összejön mindenféle alja nőkkel, akikkel lelkileg kölcsönösen építik le egymást és kb okádik tőle, de még épphogy feláll rá és azért a pna az pna.
2019. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!