Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nincs fent Facebookon, Instagramon, társkeresőn?

Figyelt kérdés
Mindent elcsesz a világháló!! Mindent. Minden kapcsolatom tönkremegy,mert a volt barátaim nem voltak képesek visszafogni magukat. A jelenleginél barátomra azt hittem minden oké ..de akkorát csalódtam...kiderült,miért van fent köcsög instagramon. Miért kell így lennie? Miért kell ezt művelni? Olyan szomorú vagyok úgy érzem megszakadok belülről.
2019. júl. 10. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Enyhítsek a bánatodon? 31F
2019. júl. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! Sokkal jobb volt az élet internet nélkül, az emberek beszélgettek összejártak. Most meg megy a magamutogatá... itt voltam... ott voltam... nézd mit osztott meg.... Sz@r az egész... Minden emberi kapcsolatot tönkretett. 42F
2019. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azért töröltem magam, mert nem vagyok kíváncsi senki kamu boldogságára, meg magamutogatására, közben meg mással dugn@k, azért vannak csak a párjukkal mert elviszi ide oda őket, mert amúgy egy csöves kukoricák, na én nem vagyok kíváncsi az ilyenekre😁
2019. aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!