Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés
A problémám a következő sajnos egy pasi sem tud mellettem maradni hosszabb távon azt mondják rám,hogy veszekedős vagyok hisztis meg lobbanékony természetem van. Pedig én alapból nem vagyok ilyen csak ők hozzák ki belőlem a viselkedésükkel az agresszív veszekedős énemet és ezt nem látják be. Mindig csak engem okolnak mindenért a szemükbe csak én vagyok a veszekedős bennem van a hiba ők meg tökéletesnek képzelik magukat. Nem tudom milyennek kéne lennem,hogy végre vegyenek valamibe engem is. Azt sem tetszik nekik,hogy túlságosan ragaszkodó típus vagyok szeretethiányos. Mégis milyennek kéne lennem,hogy végre megfeleljek egy férfinek?
2019. júl. 15. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A leírtakból annyit lehet leszűrni, hogy a rossz kérdést teszed fel a kudarcaiddal kapcsolatban.


A legfontosabb kérdés, amit ilyenkor fel kell tenni: mit tudnék javítani ezen dolgon avagy mit hibáztam ebben a dologban.


Azt ugyanis hiába kérdezgeted, hogy a másik mit hibázott illetve miért olyan amilyen.


Van egy mondás Buddha életéből, ami így hangzik: Súlyos hibája a jámbornak, ha saját maga helyett a világot akarja megjavítani.


Ez nem lesz egy rövid folyamat, de néhány éven belül ha kitartó vagy már érezni fogod a változást.


Ha nem vagy kitartó, akkor pedig jönni fognak a kudarcok.

2019. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magad elvárása miatt akarj változtatni, mert te rossznak látsz valamit magadban.

Ha minden egyes pasinál oprendszert akarsz cserélni magadban, a végén nem találod meg önmagad.

Igen. Előfordulhat, hogy olyan pasikat fogsz ki akik kiváltják belőled.

Itt ezt, hogy nem látjuk mi-hogy zajlik nehéz eldönteni. Számolj előtte 10-ig ha ha nehezményezel valamit és kimondod.

2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A többi ember egy tükör nekünk. Ez mind téged zavar és nem a másikat. Ez mind magadban egy hiba amit nem tudsz elfogadni/elengedni/változtatni és a másikra vetíted ki.

Lehet most mentegetőzni hogy hát de...stb nincs értelme.

Voltam én is ilyen és rá kellett jönnöm hogy mindig bennünk van a hiba, soha nem a másikban. Minden velünk kezdődik el. Szeresd magad úgy, mintha a másikat szeretnéd, így nem leszel szeretethiányos, mivel benne van a szó "hiány" azaz valami nincs meg, valamit nem adsz meg magadnak és az ez. A veszekedés/hiszti az megint valami elrejtett félelem/felindulás/múltbéli sérülésekből keletkezik, amit nem tudsz tolerálni a "másikban" azaz magadban. Ez az egész nem azt jelenti hogy meg kell hunyászkodnod mindenki felett, nem, hanem magad felett kell. El kell fogadnod dolgokat/elengedni/megbocsátani és változtatni saját magadnak.

2019. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó nekem ezeket a párom mondta,hogy őt mi zavarja bennem én nem tartom magam olyannak amilyennek ő leírt engem.
2019. júl. 15. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a másikat jellemezni. Elég ha azt próbálod kitalálni te milyen vagy.
2019. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy alapos önvizsgálatban nem ártana, ha benne lennének a választásiad is,hogy milyen pasikhoz vonzódsz, jössz össze.
2019. júl. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!