Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen fiúról és mit ajánlanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, jó munkám van és saját lakást bérelek. Az átlagosnál talán kicsit jobban nézek ki, viszont csak 176 cm magas vagyok és elég vékony.

Zárkózott vagyok, kerülöm a társaságot és teljesen képtelen vagyok a hétköznapi csevegésre. Minden mással kapcsolatban tudok jól beszélgetni, de azt is általában csak egyszerre egy valakivel. Ha hárman, vagy többen vagyunk, akkor az idő nagy részében a többieket hallgatom. Tipikusan az a fajta vagyok, aki mindenkivel jó viszonyban van, viszont senkivel nincsen komoly kapcsolata.

A szabadidőm nagy részét animékkel, játékokkal és netezéssel töltöm.

Mindezekből kifolyólag még soha nem volt barátnőm.


Most szándékosan nem kíméltem magam, mert őszinte véleményekre lennék kíváncsi. Nem vagyok sértődős, úgyhogy az sem zavar ha a válaszok fele degradáló, de remélem lesz pár hasznos is köztük.

Előre is köszi!



2019. júl. 15. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a ne mondj nemet a letezo legjobb tanacs. Azert hasznos kimozdulni, mert a hozzad hasonlon lanyokat is ra tudjak venni a baratai szokoevente egyszer, hogy elhagyjak a szobajukat es tarsasagban a csendes emberek gyakran kiszurjak egymast. A netezes es az animenezes mennyiseget se artana csokkenteni, varazslatos hatassal lesz rad!
2019. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Igazából én is ilyen voltam amig nem lett egy legjobb barátnőm úgyertem már csak az a különbség hogy többet logók vele és nevetek mint egy magamban a szobában az animékre és igazából majdnem semmi közös nincs bennünk és nekünk így talán mokasabb mert meghallgatom az ő sztoriját hogy milyen volt a napja (emos) ő pedig az enyémet de ha nem akarom elmondani akkor nem kényszerít inkább tovább beszél (és igazából nem animezik, szóval komolyan majdnem semmi közös bennünk). És ravettem hogy legyen tiktokja és most együtt szórakozunk. Ő szeret inni, én nem ő kiszeretné próbálni a cigit én nem és igazából megmondtam neki hogy hogyha elkezdi akkor többe nem leszünk barátok mert én rosszul vagyok tőle. Olyan kedves hogy azt mondta hogy nem fog rászokni csak egyszer kipróbálja és ha folytatja akkor szóljak ra. Konkrétan kb ugyan olyan vagyok mint te csak egy legjobb barátnő társaságával és 10 évvel fiatalabb.

L/15

2019. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj, amilyen vagy, de tényleg ki kellene néha mozdulj az ismerősökkel, baráttal, hogy legyen esélyed arra, hogy olyan embert találj, aki elfogad olyannak amilyen vagy.

Ha már találkozol emberekkel, barátkozol, fogsz változni is.

Nem alapjaiban, de lesz változás. Mindenki akivel találkozol, az hagy benned valamilyen nyomot, ami elősegíti a változást.

Ja és válaszoltam az üzidre, bocs, hogy csak most, de nem láttam, hogy írtál :)

2019. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem ami leginkább segített abban, hogy kimozduljak a "barlangomból", az az egyetem volt. Nem jártam/járok el az ivós bulikra, sem a legtöbb összejövetelre, de jól érzem magam a szaktársak között és nagy nehezen, de találtam pár igazi barátot a sok hallgató között. Velük nem igazán beszélgetek animékről, mert ők nem nézik, de elvagyok velük. Az egyetem miatt meg kevesebb animét tudok nézni, ezért inkább átszoktam a mangákra (mert azokat könnyebb út közben nézegetni). De mindenesetre ettől sokkal inkább a tanulásra koncentrálok, ami jó érzés, mert érzem, hogy felpörgök, jobban tudok koncentrálni...stb.

Még a gimiben volt 2 barátnőm, akikkel tudtam az animékről beszélni, mert ők is imádták őket, de az egyik dolgozni ment, mássodik egy másik egyetemre, ezért már ritkásabban beszélünk és akkor sem animéről.

Ha animében történik valami, amitől annyira izgatott leszek, hogy mesélni szeretnék róla valakinek, akkor vagy az első barátnőmnek áradozok, vagy az anyukámnak, aki egy lelkes hallgató XD


Azaz, ezzel az egésszel arra akarok kilyukadni, hogy esetleg próbálj meg jobban a munkádra koncentrálni, olvass arról is, hátha van még olyan érdekes része, amiről nem tudsz, és csökkentsd az anime bevitelt :D Ez lenne a legjobb első lépésnek.

Második lépésben találkozz többet a "barátaiddal" (azért raktam macskakörmöt, mert úgy írtad, hogy csak jóban vagy velük...jól értettem?), ki tudja, lehet, hogy bemutatnak valakinek. Vagy mégis találtok vmi közös pontot.

Ha van kedvenc zenekarod, akik járnak a környékre (Budapest, Berlin...), akkor menj el a koncertekre, rángass el magaddal valakit és érezd jól magad. Lehet, hogy ott, vagy az utazás alatt összeismerkedsz valakivel.

Sajnos olyan helyet nem igazán tudok, ahol animésekkel "cseveghetsz". Esetleg a MondoConra ugorj be és ne félj odamenni másokhoz. Vagy! Most jut eszembe! Még korábban...2 éve talán, volt egy manga rajzolós workshop, ahova kb. 10-20 ember ment el, jó ki közösség volt. Páran (mint jómagam is) egyedül mentek, de egész könnyen lehetett ismerkedni. Aki szervezte az a MAT (Magyar Anime Társaság) volt. [ [link] A rajz workshop azóta már sajna nincs, mert nem tudnak hol termet bérelni, de szoktak anime piacokat meg hasonlókat szervezni. Esetleg írj nekik, nem vennének-e be téged is a szervezők közé. Szerintem tárt karokkal fogadnának :)


Ha meg találsz magadnak egy lányt, aki tetszik, akkor én szerintem ne félj megmondani neki, hogy anime rajongó vagy. Mivel ha titkolod és később derül ki, hogy Ő márpedig nem szereti az ilyen anime rajongó fiúkat, akkor sokkal fájdalmasabb lesz az elválás, mint ha az elején beszéltétek volna meg.


Bocsi, kicsit hosszú lett :P

És amúgy nem értem, hogy nem csapott még le rád senki sem. Elég szimpinek tűnsz :D

20/L

2019. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14:

A munkámat (IT support és exchange admin) érdekesnek tartom, de ez nehezen segítené az ismerkedést ^^

Akikkel jó viszonyban vagyok azok csak munkatársak, illetve az a néhány ezer ember, akik naponta bombáznak problémákkal és kérdésekkel a munkahelyemen :D

A koncert végül is jó ötlet. Bár nincsen kedvenc zenekarom, van pár amit szeretek. Majd megnézem, hogy van-e valami a közelben.


Még örülök is a hosszú a válaszoknak, úgyhogy köszi :)

2019. júl. 24. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!