Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz az előnyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz az előnytelen külsejű férfiaknak az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Van egy pasi haverom, aki hát nem egy adonisz, de nagyon jófej, nagyon nagy arc a gyerek :), imádom a stílusát stb., de még nem nagyon volt barátnője szegénynek, pedig már 31 éves. Nem értettem miért nincs barátnője, nagyon furi volt ez nekem. DE egyszer együtt felmentünk társkeresőre és hát meglepett de valóban senki nem írt vissza neki, egyszerűen nem értem, hogy tényleg ilyen nehéz neki.
2019. jún. 26. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menjen kondizni ...
2019. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan lehetetlen, de sokkal inkább a nagyon előnytelen belső tulajdonságaim miatt.
2019. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Persze hogy az, minden férfinak nehéz. Aki nőből van az teljesen mással szembesül a társkeresőkön.

Mondjuk ők sincsenek jobb helyzetben, sok hülye férfi majdnem mindenki a szexre utazik... :D

2019. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pofázzuk már évek óta, de azért szép jó reggelt kívánok. :D Én 2017. januárjában regisztráltam először társkeresőre, és azóta gyakorlatilag az összes magyar ingyenes társkeresőt megjártam. Ráírtam úgy... fene tudja... 50?, 60?, 100? nőre, amiből össz-vissz lett úgy 15 válasz. Lehet erre azt mondani, hogy hűha, hát ez egy überfsza arány, csak ebből a 15-ből 12 néhány (és itt értsd: 1-2) levélváltás után eltűnt, a maradék hárommal meg egy randiig jutottam. Ja és ebben már benne van a Tinder is, de valójában ott a szó legszorosabb értelmében több mint 4 ezer jobbra húzásom volt.
2019. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nekünk rondáknak lehetlen.

A haverodat azért irigylem, ha tényleg képes jófej lenni még ezek után. Én szinte nem is tudok már örömet érezni.

30F

2019. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. Ha belegondolsz te sem jönnél össze vele, bármilyen rendes is. A többi nő is ugyanígy gondolkodik.
2019. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Miért is nem, miféle előítélet ez? Még csak nem is láttad!

Érdekesek ezek a nők, egyszer azt írják, hogy nekik az kell, hogy jobban megismerjenek valakit, és aztán döntenek. Máskor meg úgy formálnak véleményt valakiről, hogy szinte semmit nem tudnak róla, sőt még csak nem is látják. Milyen érdekes!

2019. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez ilyen. Ha belegondolsz te sem jönnél össze vele, bármilyen rendes is. A többi nő is ugyanígy gondolkodik.


Én simán adtam volna neki esélyt csak ő mindig barátként nézett rám pedig csinos vagyok, most meg férjem van már...

2019. jún. 27. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Nem ismerem a részleteket, de lehet, hogy nem is tudta, hogy akarsz tőle valamit, illetve hogy nyitott lennél rá.
2019. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!