Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire indokolható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire indokolható, hogy 26 évesen azért vagyok még szűz, mert soha nem tudtam magamat elfogadni, így gátlásos lettem és emiatt igazából nem is akartam soha kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Néha belegondolok, hogy esetleg aszex vagyok-e, mert a libidóm tényleg szinte nulla (ami inkább a tartós egyedüllét hiánya), de azért vonzódom a lányokhoz (ki is tudom verni) és ha valahogy "összeakadnék" eggyel, akkor lehet próbálnék nyitottabb lenni, de kezdeményezni sose mernék a labilis énképem miatt. Ugyanakkor világéletemben nem ismerkedtem (természetesen nem is csókolóztam) és ehhez a külsőm (valamint ennek következményeként a személyiségem) nagyban hozzájárult: tipikus kisfiús megjelenés/arc, alacsonyság, soványság emiatt halvérű, visszahúzódó és távolságtartó/gátlásos személyiség. Igazából már motivációm se nagyon van, nemcsak a társkeresésben, de a karrierben sem. Tehát nem az a tipikus incel lúzer vagyok, aki állandóan próbálkozott és állandóan beégett, hanem az, aki megmaradt bizonytalan magányban és nem is kereste a lehetőségeket, de annyira nem is izgatja a szüzessége, mert ismerősei/kollégái sincsenek, akik számon kérhetnék rajta ezt az állapotot.

2019. júl. 16. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a sorstársaid jó része így van vele. Én lányként voltam hasonló, enyhe Asperger-szindróma miatt, de tudom, hogy túl lehet jutni ezen. Nyitni kell a világ felé, először találd meg, mi érdekel, mozdulj ki a komfortzónából, olvass self-help könyveket. Menni fog.
2019. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Igen, ritka az olyan szűz pasi, akinek önbizalma van és mer kezdeményezni.
2019. júl. 16. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem lány vagyok, hanem hasonlóan szerencsétlen "férfi", de szerintem semmit nem számít a megítélésben, hogy a tapasztalatlanság miből fakad. Az incelektől való megkülönböztetést illetően talán annyival jobban állunk, hogy a sok pofáraesés miatt (vagy már előtte) kialakuló érthetetlen nőgyűlölet hiányzik, amúgymeg...
2019. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük hozzá, hogy egy egészséges fiatal 16-18 évesen már flörtöl, hajtja a lányokat, ehhez képest 10 éves lemaradásban, ebből adódóan is lassan kialakuló frusztrációkkal nehezítésnek nem könnyű, majdhogynem lehetetlen kitörni.
2019. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"egy egészséges fiatal 16-18 évesen már flörtöl, hajtja a lányokat"


16-18 évesen én még kb. úgy néztem ki, mint egy 10-12 éves kisfiú. Jóhogy nem flörtöltem a csajokkal. Persze alkatra most se vagyok különb, de legalább nőtt egy férfias(nak mondható) arcszőrzetem, ami miatt talán már nem kérik el a boltban a személyimet, ha alkoholt akarok venni.

2019. júl. 16. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, hogy szűz vagy, sőt, kit érdekel most komolyan. Át tudom érezni a gátlásokat, én sem igénylek annyi bújást, szexet, mint ahogy az emberek többségén ezt látom. 21 vagyok, nem szűz már, bár eddig még csak egy barátom volt. szeretek egyedül leni, számomra fontos, hogy legyen szabad terem, félénk is vagyok, kicsit esetlen, de én sem az a tipikus lúzer. hát, ha alacsony vagy az sok embernél negatívum, nem azért mert gáz, szimplán mert a mai lányok magasak, pláne platform szandálokban...


amúgy mostanában a szex meg a párkapcsolatok nem külsőtől függ, ha egy kicsit is távolságtartóbb vagyok, nem veted magad kapásból a másikra már le is koppintanak sajna, hiába nézel ki jól...a gátlásokat pedig nehéz leküzdeni :/ de emiatt ne érezd magad kevesebbnek, az én szememben pl. semmit nem számítana.

2019. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen sracok mint te! Rokonságomban is van 45 éves férfi aki szűz. Normálisan él. Gondolom már beletörődött!
2019. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem végre valaki azt írja, hogy azért szűz mert nem találta még meg az igazit, akivel szeretné...😒
2019. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A mostani páromnak nem volt előttem senkije, és ezt nagyra értékelem, valahogy jólesik. Te is találhatsz olyan lányt, aki értékelni fogja.
2019. júl. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!