Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 27 éves srácról, aki nem mer nőknél kezdeményezni, ezért emiatt még szűz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 15:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy epp ideje lenne kilepnie a komfortzonajabol, ha akar csaladot.
2016. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Azt hogy egy anyám asszony katonája.. És szedje össze magát mert így nem lesz senkije se és senki nem lesz vele sajnálatból..
2016. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:

En birom a Szűz fiukat

/L

2016. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
1.: ez valóban nagyon nehéz.
2016. dec. 6. 16:01
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha az Internet Explorer meg meri kérdezni, hogy lehet-e ő az alapértelmezett böngésző, Te is simán odamehetsz egy lányhoz;D
2016. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
5.: :D :D
2016. dec. 6. 16:47
 7/36 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg ne cseszegesse senki szerencsétlent!

A mai napról hozok példát: röviden odamentem egy fiatal nőhöz/lányhoz és hangsúlyozom udvariasan, férfiasan ugyanakkor határozottan jeleztem felé (mások vagy nem mernek oda menni vagy remegtek volna előtte), hogy szeretném elhívni mivelhogy szeretném megismerni. Szóval úgy álltam a dologhoz, hogy komolyan gondolom. Kaptam egy "bocsi nem" választ indoklás nélkül noha nem tartom magamat bűn rondának sőt nekem van farkam kezdeményezni náluk csak éppen mindig elfelejtem, hogy a szépség mellé manapság értelem nem társul...

Egy kis csőgatyás b*uzi gyerek viszont menő "férfi", aki ráírna, hogy gyere át kefélni...

23/F

2016. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 8as.

Odamentél és elhívtad randira. És elutasított. Ezért levontad a következtetés: a nő buta.


Eleve: ki az, aki egy utcán teljesen random odajövő embernek azt mondja, hogy "ja, menjünk"? Lehet fejben épp a bevásárlólistát rakta össze és abszolút nem ott volt. Nőknél ez nem ritka... Lehet, hogy van barátja, vagy kiszemeltje.

De nem, ő buta.


Hát nem tudom, nem győztél meg arról, hogy hú, főnyeremény lennél..

2016. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%
már ne haragudj de mindenkire jellemző a beszéde és a hozzáállása szóval én nem mondtam hogy főnyeremény vagyok és mint látod látatlanban te is csak találgatni tudsz mert sem engem sem őt nem ismered amit pedig végképp nem tudsz hogy nem a nyílt utcán történt... istenem komolyan...
2016. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%
és nem egy éppen akkor láttuk egymást elsőnek emberrel
2016. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!