Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dobott ki a nő?

Figyelt kérdés
eljátszottam neki a titokzatos férfit. Erre fejébe vette, hogy felcsal magához, leitat s kiszedi belőlem a titkaimat. Egy kérése volt csak: ne tapizzam részegen. Ebbe készségesen bele is mentem. Felmentem hozzá, kezembe adta az első pohár bort. Erre én odaléptem hozzá, letettem a bort az asztalra, s színjózanul alaposan végigtapiztam. Erre kidobott. Szerintem igazságtalan volt, mert én betartottam a szavam. Szerintetek?
2019. júl. 18. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Jahajjj de nagggyon viccesnek tetszik lenni! :)
2019. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Az ismerkedésnél nincs jogtalanság vagy jogosság.

Kidobott, mert tapiztad, nem az volt a lényeg, hogy milyen állapotban tetted. Én is így cselekedtem volna a nő helyében.

2019. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

#2


Jól tetted. Legalább egy szép emlék későbbre. Vele úgyse lett volna semmi, mert nem is ismeritek egymást. Feltéve, ha jó alakja volt.

2019. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hazudott.


Az alapja tűrhető volt. ha nincs ló a szamár is jó. Vagy mint a kávé. 2 cukorral szeretem de ha nincs cukor akkor bármilyen kávé jó.

2019. júl. 18. 12:47
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Határozottan helyesen tette, hogy dobott. Könnyen talál jobbat.
2019. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Szép volt, bejött a trükk :D Egy kis móka, mivel megtartani úgyse tudtad volna (hacsak nem vagy nagyon jómódú).


Sokaknak nem adatik meg, hogy egyszer is hozzáérjenek olyanhoz aki vonzó a számukra - én már csak tudom.

2019. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy hülye vagy! Meg is dughattad volna ha nem lennél ekkora paraszt.
2019. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig figyelmesen azt a 4 sort, amit a kérdésed alatt leírtál, és próbálj rájönni, hogy miből derül ki, hogy kamu a sztori.
2019. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy letapiztad. Úgysem lett volna semmi. Csak azt akarta megtudni mennyire "jó parti" lennél és ez szerint engedett volna vagy sem tovább.

Külömben nem egy észkombájn. Megkérni valakit, hogy miután tök részeg lesz ne tapizzon... majd egy részeg pont emlékszik mit ígért vagy ha igen pont fogja érdekelni....

2019. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én bezzeg józanul pontosan emlékeztem, de neki ez se volt jó.
2019. júl. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!