Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit lépnél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit lépnél, ha kiderülne, hogy a párod antidepresszáns gyógyszereket szedne már egy ideje, mondjuk az állandó munkahelyi stressz, boldogtalanság miatt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetemet adnám neki. Sok-sok simogatás, ölelés, csók, valamint hosszú, tartalmas beszélgetések sokat dobnának az állapotán. Szerintem. 20/F
2016. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal többet foglalkoznék/törődnék vele mint eddig. Nem szeretném, hogy boldogtalan legyen mellettem, segítenék neki amiben kéri, hogy megoldja azokat a problémákat ami miatt boldogtalan.
2016. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Megkérdőjelezném az orvosát: Első körön nyugtató kellene,

nem antidepresszáns. Utóbbi többségét már csak szakorvos

írhatja fel, tehát háziorvostól a pszichiátriára... Erről

azért beszámolnék a páromnak.


Mindenesetre támogatnám, én is éltem antidepresszánson,

(múlt idő, leraktam, nem kellett már), tehát meg tudom

érteni.

2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Orulnek, hogy legalabb beismeri, hogy kezelni kell a dolgot. Antidepresszanst ugyanis csak orvos irhat fel, tehat feltetelezem, hogy latta pszichiater. Szerintem sokkal rosszabb az (kornyezetemben van ilyen nem is egy) ha valaki szegyennek tartja a depressziot, nem kezeli, viszont pokolla teszi a korulotte levok eletet....
2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Becykeee ***** válasza:
Nálunk is a párom ezen él, csak jóval durvább, személyiség zavar, paranoid, kényszerképtetek,az összes pszichiátriai gyógyszereken túl van /vissza éles. Nem dolgozik, alszik 18orakat,és folyton meghalni akar. Nagyon türelmes voltam segítettem, de mára egy pokol az életünk, rám olyan hatással volt az elmúlt kemény időszak hogy vaginizmusom lett. Ő pedig csak siránkozni tudd. Kilenc éve vagyunk együtt még jó hogy szülőkkel, különben már belém beszélte volna hogy legyünk öngyilkosok. Durva nagyon nem kívánom senkinek hogy ezen kelljen átmennie. Én, 25n ő 28
2016. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Támogatnám. Valamint jó dolognak tartanám, hogy tesz a depressziója ellen, onnan már van felfele. Sokan szégyellik és elbagatellizálják a bajukat. Az első lépés mindig a felismerés. Sajnos tudom miről beszélek, évek óta küzdök a belső démonaimmal és a párom támogat, hogy jobb legyek.
2016. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!