Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titeket mennyire érdekel, hogy egy fiú/férfi hány kiló?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt is, hogy hát legyen legalább 80 meg 100. Komolyan ennyire lenézitek a 60-70 kilós pasikat?

2019. júl. 18. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tudnék mondani ideálszámokat, de amíg nem anorexiás és nincs körtokába foglalva a feje, addig emiatt nem lenne visszautasítva.
2019. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jó itt olvasni, hogy van, akinek nem elvárás, ha legyen a pasi 185 cm. :D

A körtokán jót nevettem. :DDDDD


Amúgy, ha érdekel vkit, én 176 cm-hez vagyok 64 kg, nem vagyok kigyúrva, de sportos az alkatom.

2019. júl. 18. 20:53
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na,hat peldaul emiatt nem konnyu nekem :D 183cm-hez vagyok 65kg,sportosabb de eleg szalkas es vekony az alakom.

Tovabb neheziti a dolgomat az,hogy altalaban a picit teltebb nok tetszenek,ami forditva eleg ritkan igaz :D

2019. júl. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mikeXxX ***** válasza:
Ha elfogadsz egy férfi választ is akkor azt mondom itt az ideje a sportolni . Hasonló alkat voltam régen most épp 88 kg vagyok kb 30x annyi nő néz meg most mint anno .
2019. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Párom 65 kg. Sose érdekelt különösebben, eleve félévente szoktuk megmérni magunkat, nem központi téma az életünkben. :D

N

2019. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#14 Ha ezt nekem írtad, évek óta sportolok, rendszeresen edzek (heti 4-5). Mielőtt elkezdtem 57-59 kg körül mozogtam. Figyelek a kajára is, de ennél többet már nem tudok enni, különben rosszul leszek, vagy csak hájat növesztek, az meg megint nem eőnyös. Egyébként a legtöbb, ami voltam az 69, de akkor már volt egy kis hasam is, mellette rendszeresen kondiztam.
2019. júl. 21. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!