Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha vágyom a szerelemre, de senki sem fog meg?

Figyelt kérdés

Nem kell óriási igényekre gondolni, nem ez a baj. Hanem én keresek egy bizonyos érzést, és ha ez nincs meg, akkor nem fog menni semmi sem valakivel.

Még ha külsőre esetleg tetszik is valaki, nekem az a legfontosabb, hogy legyen a személyiségében valami, amit lenyűgözőnek találok, és legyen meg a kémia.


Nyilván ez mindenkire nem igaz, de én a környezetemben azt látom, hogy mindenki több éves kapcsolatokban van, én meg folyton szenvedek ilyen max. pár hónapos kis valamikkel, és találni is nagyon nehezen találok, pedig szép lánynak tartanak, csak olyan, mintha senkivel sem illenénk össze.


Mi lehet vajon a gond?


23 N


2019. júl. 18. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Balfék vagy.

32/f

2019. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed,ha nem,nem mindenkinek jön össze az első két tapsra egy komoly kaocsolat.Gondolom még nem jött el a Te időd.
2019. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hàt, ha te egy bizonyos érzést keresel, de közben igazàból tenni azt nem vagy hajlandó érte...? Mintha csak vennék egy süldőt, màsnap meg màr vàrnàm belőle a kolbàszt. Bizonyos dolgoknak kell némi idő, hogy kialakuljanak.


Illetve: személyiségre mit tudsz nyújtani? Mert a szép, bàr kissé üres, empàtiàval, intelligenciàval kevésbé megàldott lànyok maradnak sokszor szinglik.

2019. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
ez az érzés ideig óráig fog tartani nem örökké. Csak úgy megsúgom, aztán jönnek a kompromisszumok és a szürke hétköznapok.
2019. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3: Az a baj, hogy vagy az szokott lenni, hogy tök jó barátok leszünk valakivel, vagy pedig szexelni akar. Az az 1-1 kivétel meg, aki lenne, az meg nem tetszik nekem, és személyiségre sem.
2019. júl. 18. 19:23
 6/18 anonim ***** válasza:

Én megfognálak, de neked viszont meg kéne küzdeni a figyelemért.

F/26

2019. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:

Nos, én tovàbbra is valamiféle személyiségbéli furcsasàgra gondolok, bàr igazàból szimplàn lehet, hogy a haverjaidnak kissé ribizliségnek tűnhet ez, hogy csupàn néhàny hónapos kapcsolataid vannak.


Mit kell rólad tudni, mi az a tulajdonsàg, ami megismerése utàn a pasik sarkonfordulnak?

Íràsodból inkàbb az jött le, hogy a pasik vàltanak àllàspontot, te pedig alkalmazkodsz.

2019. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem fordul sarkon senki sem, mert el sem jut odáig a dolog, hogy megismerjenek. Most éppen nem ismerkedtem már vagy 3-4 hónapja egyáltalán, de egyébként tényleg furcsának tűnhetek mások számára, nem átlagos a személyiségem, viszont én ezt nem tartom rossz dolognak, csak kevesen értenek meg.
2019. júl. 18. 19:37
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nos, azt hiszem, hogy akkor te vagy a furcsa làny. Ennyi. Kell egy türelmes faszi, aztàn hàtha. Manapsàg sokan türelmetlenek, hiszen a szerelem lassan polcról levehető àrucikké vàlik.


Sajnàlom a sikertelenséged. A személyiséged furcsasàga milyen irànyú?

2019. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Introvertált vagyok, de egyébként annyira nem, vannak barátaim, és szívesen barátkozok is, csomó programom van, stb, viszont amúgy meg elég magamnak való vagyok. És kicsit művészlélek is, viszont nem ez az elzüllött fajta, de ettől függetlenül sokkal mélyebb érzésű, mint az átlag.
2019. júl. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!