Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha vágyom a szerelemre, de senki sem fog meg?

Figyelt kérdés

Nem kell óriási igényekre gondolni, nem ez a baj. Hanem én keresek egy bizonyos érzést, és ha ez nincs meg, akkor nem fog menni semmi sem valakivel.

Még ha külsőre esetleg tetszik is valaki, nekem az a legfontosabb, hogy legyen a személyiségében valami, amit lenyűgözőnek találok, és legyen meg a kémia.


Nyilván ez mindenkire nem igaz, de én a környezetemben azt látom, hogy mindenki több éves kapcsolatokban van, én meg folyton szenvedek ilyen max. pár hónapos kis valamikkel, és találni is nagyon nehezen találok, pedig szép lánynak tartanak, csak olyan, mintha senkivel sem illenénk össze.


Mi lehet vajon a gond?


23 N


2019. júl. 18. 19:12
1 2
 11/18 Noren1989 ***** válasza:

Kommunikációs kézséged, saját megítélésed szerint?

En igy max arra tudok gondolni, hogy teljesen eltérő beállítottságú faszikkal találkozol.

2019. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

El tudok beszélgetni bárkivel, azzal nincs gond.

De tényleg az van, hogy nem illek velük össze.

2019. júl. 18. 20:20
 13/18 Noren1989 ***** válasza:

Nos, ez esetben máshol kéne halásznod.


Persze nem itt, nyugi.

2019. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne játsz a kis buksid te hercegnő. Ha senki nem fog meg akkor nem vágysz a szerelemre. Alkoholt vagy pénzt javaslok helyette
2019. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy igenis vannak jelentkezők, de te csak "barátkozol" velük?
2019. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mint te. Azaz szerintem nagyon hasonló. És pont a minap gondolkoztam el ezen, hogy miért van az, hogy senki nem fog meg komolyabban, csak pár hónapos ismerkedéseim vannak, aztán valahogy mindegyik kifullad. Valószínűleg tényleg nem a megfelelő emberek között "kutakodtam" eddig, de arra is rájöttem, azért nem, mert valójában nagyon félek egy komoly párkapcsolattól. Ezért tudat alatt talán kerülöm azokat, akikkel tényleg el tudnám képzelni, s olyanokkal hoz össze a sors, akik tök jófejek de barátságnál/haverságnál nem tudnék többet elképzelni, vagy pedig nem lehet őket komolyan venni.

Lehet benned is van még mélyen valamiféle gát a férfiak felé, ami miatt még nem álltál eddig készen, hogy megengedd magadnak a szerelmet.

N/25

2019. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz rám, amit írsz. :/
2019. júl. 18. 22:55
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve, az a baj. A szerelem tényleg egy vágy. Nincs ilyen szükséglet. Ilyen módon hiába teljesülne be, az nem elégítene ki téged, és ugyanúgy üres és boldogtalan maradnál.


Inkább foglalkozz magaddal! Keresd a társaságot! Találd meg, hogy hogyan élvezhetnéd, hogy ott vagy, és érezd jól magad! Ha majd jönnie kell valaminek, hát jönni fog! De ne várj rá, és ne akard, mert csak tönkretesz...

2019. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!