Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek egy átlagos férfi testében kellene nőt találniuk, akkor csúnyán pofára esnének?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Elég megnézni a hozzászólásokat, hogy mennyi nő nincs képben a férfiak társkeresési nehézségeivel kapcsolatban.
2019. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Volt erről egy kísérlet, egy nő néhány hétig férfi ruhában, férfiként próbált ismerkedni nőkkel, hogy "na majd ő megmutatja egy cikkben, hogy nem olyan nehéz ez". Végül idegosztályon kezelték az ért megaláztatások és az "erre nem számítottam" miatt. Ha megtalálom, belinkelem.
2019. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
pff ugyan már
2019. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12 Persze, mert nőként férfi ruhában nem volt sikeres. Teljes test-csere nélkül nem lehet szerepet cserélni. Mindenki kiszagolja, hogy valami nem stimmel. Ez egy nagyon buta történet és nem fog idegosztályon kikötni valaki. Sok nő él egyedül mert nem talál társat, nem kell senki (értelmes) embernek, mégsem az idegosztályon ül.


Amúgy erre van egy elég jó rálátásom, tekintve, hogy fiú tesóm van, akivel nagyon hasonlítunk egymásra. Átlagosak vagyunk. Én 162 centi, ő 170. Mindkettőnknek azonos színű és állagú haj (vékony szálú, előnytelen). Hasonlítunk arcra, testalkatra. (Hízásra hajlamos alkat, de kordában lehet tartani valamelyest, és mindketten sportolunk). Az arcunk amúgy megnyerő, a stílusunk is, mindketten ilyen dumás, vicces figurák vagyunk. Neki egy diplomája van, okos, értelmes, de nem túl olvasott, nekem több és az általános műveltségem magasabb.


Nos, ő sikeres a nőknél, én nem vagyok sikeres a férfiaknál. Nála nem számít a vékony szálú haj, az izmok mellett nem számít a pocak, jó duma, kedélyes típus és ennyi elég. Még a magassága sem akadály.

Nekem hátrány a pocak, a hajam, és azt veszem észre, akinek bejönnék az általában kisebbrendűségi komplexusban szenved és inkább megpróbál lehúzni a saját szintjére. Tesóm nőtől még ilyet nem tapasztalt. Ja, míg a barátaim imádják a humorérzékemet, az ilyen pasik nem is értenek meg :-(

Az igazán jó stílusú férfiak meg nálam szebb nőket simán megkapnak.


Írhatnék még sok mindent, de úgy érzem, hogy ezekkel az adottságokkal férfiként könnyebben érvényesülnék. Persze, végső soron nem lehet tudni, ez mind csak elméleti játék, de nem esnék jobban pofára, hiszen nőként is egyedül vagyok már évek óta. Mondjuk válogatós is vagyok, de ez más kérdés. Számomra nincs különbség aközött, hogy nem kellek senkinek vagy nem kellek senkinek aki nekem is bejön.


Azt hiszem, az a férfi aki irigyli a nőket, az ha nő lenne, ordas nagy ribi lenne akinek mindegy kivel, csak legyen mindig pasi. Ez meg szánalmas.

2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, hogy melyik mese kreatívabb. A zártosztályos vagy az egyformákvagyunkatesómmal szövegű...
2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Sok nő él egyedül mert nem talál társat, nem kell senki (értelmes) embernek, mégsem az idegosztályon ül."


Persze, de nem is keres. Akkor normális, ha egyedül van!

2019. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azért mert veled nem randizik, még keres. :-)
2019. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Barnabas333 ***** válasza:
Sok nő nem keres, elvan a saját kis életével...kutya, karrier a férfiak a szemükben meg szörnyetegek...
2019. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ennek természetesen oka van.
2019. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha holnap egy macska testeben vagy egy fekete rigoeban ebrednek akkor is pofara esnek. Csak abban vagyok jo, amit mar hosszu ideje csinalok, a ferfiassag nem ide tartozik. Ez talan szegyen? :)
2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!