Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek egy átlagos férfi testében kellene nőt találniuk, akkor csúnyán pofára esnének?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 20:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14: Egy nőnek nem hátrány ha 50 kiló, férfiként 50 kilósan meg kiröhögnek. Na, ez ilyen....
2019. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahogyan fordítva meg a férfinek kedvez a dolog. Ő ha edz ehet mellé amit akar, mert egy kis pocak még szexi is, egy nő ha edz akkor nem ehet mellé csak sovány csirkét meg ilyen szarokat különben hájas-izmos lesz ami nem szép. Tehát akkor mindkét nemnek megvan a maga keresztje, miért kell azt gondolni, hogy minden nő karcsú és szép már eleve, és semmi gondja az életben? Tudom milyen az, amikor nem kellek valakinek, ehhez nem kell testet cserélnem.
2019. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nőnemű vagyok, izmos és vékony, közben meg annyit eszek, mint egy hadsereg. Edzőtermet meg kb rémálmaimban szoktam csak látni. Ha még edzenék is mellé, negatív lenne a testsúlyom.
2019. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!