Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer, ronda férfitársaim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer, ronda férfitársaim! Belegondoltatok már abba, hogy ha min. Átlagos külsejűek lennénk, akkor mennyire sok lehetőség nyílna meg előttünk csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Én alapvetően arcra nem vagyok annyira ronda, viszont alacsony vagyok és emiatt már a velem legalább egymagas csajok automatikusan kiesnek a perifériából, ráadásul a jóval alacsonyabb lányok is magas pasikra buknak. Ha 10 centivel magasabb lennék akkor jelenlegi 0%-ról drasztikus mértékben nőnének az esélyeim, mert ütném az átlagot és lenne lehetőségem megvillantani a csodás személyiségemet még mielőtt a külsőm miatt reflexszerűen lekoptatnának. És nem kell álompasira gondolni: egy átlagos férfinak (180cm, +70kg szálkás vagy férfiasan macis test, férfias arc) is ezerszer nagyobb lehetőségei vannak a csajozásban, mint olyannak, akik több téren is átlagon aluliak (elsősorban magasság/arc). Nem kell ahhoz top pasinak lenni, hogy lehessen egy jót csajozni és sok átlagos pasinak gőze sincs, hogy egy lúzer, férfiatlan külsejű fiúnak miért nem jön össze semmi.

2019. júl. 20. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jah, de elég kicsi, csak mivel nem használom elfelejtettem 😅
2019. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#9: Hagyd már ezt a kifogást! Akkor mi az oka annak, hogy a szürke hétköznapokon (nem a Corvinus bejárata, a Várkert Bazár vagy az elit bulizós negyedek) rengeteg tök átlagos pasit látok a feleségével (és inkább ezt emelném ki), az élettársával/barátnőjével együtt sétálni. A pali tipikus szürke jellegtelen arcú, nem is Dan Bilzerian alkatú, hanem sokszor aputestű/mackós, 175-180 magas, de a lényeg, hogy tök átlagos. Ezzel szemben szinte soha nemlátok hozzá hasonló helyes, de kisfiús alkat alacsony pasikat nővel együtt kézenfogva sétálni. Ezért jelentem ki teljes biztossággal, hogy aki MINDENBEN ÁTLAGOS annak igenis baromi sok lehetősége van csajozás/ismerkedés terén, ha nem panaszkodna és összeszedné magát.
2019. júl. 20. 18:31
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Én éveket éltem egy 165 centis pasival. Nem én voltam az első nője. Akkor most mi van?
2019. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Javítva: * Ezzel szemben szinte soha nemlátok hozzám hasonló helyes, de kisfiús alkatú alacsony pasikat nővel együtt kézenfogva sétálni
2019. júl. 20. 18:34
 15/20 anonim ***** válasza:
A kispéniszű vagyok. Figyelj attól még az átlagos elhiszi, hogy képes rá, akkor neked is él kell hidd, hogy képes vagy rá. Az hogy kinek mi az átlagos embere, válogatja. Mindenkinek más az átlag, szerintem, ha meglátnálak az utcán semmi érdekeset nem látnék, minden testrészek a helyén, stb. Ha meg úgy alakul lesz valakd.
2019. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#13: Természetesen nem kiragadott példákra kell alapozni, mert a kivétel erősíti a szabályt és ez mindig tökéletesen igaz.
2019. júl. 20. 18:36
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy lány rámírt, hogy mekkora a pénisze, hát az általa átlagosnak számító alatt vagyok 3 cmvel, de én ettől nem érzem kevesebbnek magam. Ha úgy alakul biztos valaki elfogad, durva lenne, ha senkinek se tetszenék. Te is így gondolkodj szerintem. Hogy ha majd jön valaki, mert jön, akkor milyen jó lesz vele. 😉
2019. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

. És nem kell álompasira gondolni: egy átlagos férfinak (180cm, +70kg szálkás vagy férfiasan macis test, férfias arc)



Most akkor mi van? Ki akkor az álompasi kategória? 190/100 fittnesbajnok milliomos?

Nem ezen múlik, hanem a kisugárzás. 182 magas vagyok, a kutya ram se néz mert ronda vagyok, 300 ezret keresek , de a kutya rám se néz mert fizikai munkás( normál időkerettel) 16 cm a farkam de a kutya nem látja...miért?

Mert egy a nők nem ilyen senkiket akarnak. Ha azt hiszed hogy ha egy kicsit jobb lennél akkor jobb lenne , tévedsz!

Vagy olyan a kisugárzásod hogy nyerő vagy, vagy bukó vagy.

2019. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#16 A 170 centis fiú tesóm felesége magasabb nála és nagyon jó nő. Mondhatnék még példákat, mert sok az alacsony ember az én családomban is és a volt férjemében is, mindnek párja stb. De nem mondok, mert látom, hogy ha valaki leírja az igazságot, akkor azt hárítod, hogy kivétel. Mert azt könnyebb, mint belátni, hogy a fejedben van baj, nem is kicsi.
2019. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van egy fiú, aki tetszik, és alacsonyabb nálam. De megfogott a személyisége, mert nagyon hasonlítunk egymásra valamiben. Ráadásul elmondása alapján mindig "jó női" voltak. 🤷‍♀️
2019. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!