Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak mégis hogyan van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy pasival online. Ő írt rám Facebookon. Eleinte mindennap írt, majd 1 hét később már csak 2 nap múlva. Én is volt úgy ráírtam, írt egy pár sort, utána eltűnt. Már megint 3 napja hogy nem írt semmit, de én meg nem akarok senkire se akaszkodni. Lehet hogy nem tetszett neki amikor írta hogy egyszer valakivel szeretne nagy esküvőt, meg 4 gyereket, akkor én ezt írtam neki hogy én ezeken nem gondolkodtam?
2019. júl. 21. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Online az emberek java unaloműzés gyanánt ismerkedik még úgy is, ha amúgy nagy tervei lennének. Itt a hétvége, itt a nyár. Történhetett bármi vele.

Lehet nem voltál vele elég közlékeny, elég nyitott és rádunt. Vagy rájött, hogy anyira nem is vagy jó parti, mint gondolta. Vagy egyszerűen csak eltelt annyi idő, hogy úgy érezze elég. Ki tudja. Azonban erőltetni valóban nem kell szerintem se.

2019. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bármi elképzelhető.. nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Sokan csinálják.
2019. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább csak próbálkozott. De lehetsz te is úgy, hogy beszélgetsz valakivel, és úgy érzed nincs meg az a másikban, amit keresel. Nem mindenki akar mindenáron kapcsolatot a másikkal. Ha nem tetszik a másik akkor odébb lehet állni, mivel nem ígért semmit. Mondjuk az nem megoldás, hogy ezt nem kommunikálja le.
2019. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta így online kedvesnek talál, mert mások még ennyit se írtak neki, én is válaszoltam, visszakérdeztem, de az utóbbi időben még ha ő is írt, inkább én kérdeztem.
2019. júl. 21. 09:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Talált kedvesebbet.Sok a párhuzamosan futó ismerkedés.
2019. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi két hét után beszéltünk meg találkozót a leányzóval, addig pedig szép hosszú levelekben kommunikáltunk egymással. Mivel a leveleken is látszott hogy mind a ketten lelkesedünk egymás iránt. A találkozó jól sikerült - pedig fényképet nem is cseréltünk, nem vagyunk felszínesek - és amíg sétáltunk és beszélgettünk olyan volt mintha már egy éve ismernénk egymást. :)


Egyébként meg lehet hogy rajtad kívül három másik lánynak is írkált, ezt nem tudhatod.

2019. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérj talit, lehetőleg forgalmas helyen napközben, egyből kiderül, hogy instant unaloműzés voltál, vagy akar is esetleg valamit.
2019. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy rá írsz miújság, miért nem írt mostanában, azzal nem aggaszkodsz rá, csak érdeklődsz. Ez a te fejedbe van "mint igazság" hogy ha rá írsz akkor NEKED ez ezt jelenti.

Válaszol és majd kiderül hogy miért ne írt. Ne görcsölj ezen ennyit.

2019. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én írtam rá utoljára is, úgy hogy nem fogok. Ő is írhat, ha akar.
2019. júl. 21. 11:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármi elképzelhető. Kérdezd meg, hogy akarja-e folytatni az ismerkedést vagy sem. Olyan sokáig nem érdemes húzni ezt az online világot.
2019. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!