Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak mégis hogyan van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy pasival online. Ő írt rám Facebookon. Eleinte mindennap írt, majd 1 hét később már csak 2 nap múlva. Én is volt úgy ráírtam, írt egy pár sort, utána eltűnt. Már megint 3 napja hogy nem írt semmit, de én meg nem akarok senkire se akaszkodni. Lehet hogy nem tetszett neki amikor írta hogy egyszer valakivel szeretne nagy esküvőt, meg 4 gyereket, akkor én ezt írtam neki hogy én ezeken nem gondolkodtam?
2019. júl. 21. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam valamiért mindig akad még az online társalgás, amikor hetek óta mindig valami indokkal lemondta, majd sajnos kozolnom kell vele, hogy én három gyermeket szeretnék és nincs erre idom:(
2019. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mostani páromat én is a neten ismertem meg, igaz kezdetben egyáltalán nem párkeresés céljából kezdtünk el beszélgetni, csupán volt közös érdeklődési körünk és az hozott össze egy baráti kapcsolatba. Piszok jókat dumáltunk, volt mikor órákat logtunk a telefonon, idővel egészen már-már hiányzott a társasága, de miután cca. 1 hónapig elkerültük egymást jöttem rá, hogy szeretem nem is kicsit, pedig mi sem láttuk addig egymást. Meginvitáltam egy találkozóra, az is rohadtul jól sikerült, azóta is együtt.

Szóval lehet jobb lenne egy személyes kontakt, abból kiderül mennyire lenne jó a kapcsolatotok egy következő szintre.

2019. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokkal kell ismerkedni párhuzamosan. Igy nagyobb az esély arra,hogy végül az ember egy neki megfelelőt találjon.
2019. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!