Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan párt, akivel össze tudnék költözni?

Figyelt kérdés

Párt keresek már egy ideje, komoly kapcsolat céljából, akivel a későbbiekben összeköltözés is szóba jöhet(közös albérletbe), de nem találok.

Pénz van, kinézet is rendben van, mégse sikerült olyan lányt találom, akivel össze tudnék költözni.

Mi a megoldás?


F, 24


2019. júl. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én!

Hol laksz?

Az a bibi, hogy bűnronda vagyok, de laknék veled. :)

2019. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én :)) de szerintem nem egy helyen lakunk ugyse
2019. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azta de kapós itt valaki! :D

32/f

2019. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit mondanak a lanyok miert nem tudnak veled osszekoltozni? Nagyon kivancsiva tettel.
2019. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyan komoly kapcsolatra alkalmas párt, akivel össze tudnék költözni.
2019. júl. 21. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

XDDD

Talán először kapcsolat kéne, aztán x ideig járni, még jobban megismeritek egymást, illetve erősödik a kapcsolat, nem rögtön első randin ajtósul a házba rontani, hogy "össze költözünk?" :P

2019. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, most valahogy előttem is ez a kép van, hogy "Cső, Olivér vagyok összeköltözünk?" :D
2019. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!