Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezhetően szimpatizál velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetően szimpatizál velem egy srác, szemezésen kívül még nem történt semmi, viszont attól tartok a félénkségem miatt elutasító a kisugárzásom, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Félek közeledni, nem tudom, hogyan teremtsek kapcsolatot az illetővel, annyira tetszik ,hogy inkább kerülöm a helyzetet, mert tudom, hogy be fogok égni. Nem vagyok már tinédzser, 26 éves vagyok, sajnos kevés tapasztalattal a hátam mögött. :(

2019. júl. 22. 21:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Kevésnek érzem magam.. :(
2019. júl. 22. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Pedig így sajnos az lesz a vége, hogy feladja, mert azt hiszi semmi esélye.
2019. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ragassz egy papírt a hátadra " Igen TE! Te is tetszel nekem! Nyugodtan ide jöhetsz!"
2019. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Átérzem. Én is nagyon félénk vagyok sajnos. :(
2019. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit kevered a dolgokat. Nem azért nem lépsz oda hozzá, mert nincs tapasztalod, hanem szimplán a félénkséged miatt.

Amúgy nem gondolom, hogy egy nőnek így első körben a mosolygáson, szemkontaktuson és a köszönésen kívül túl sok dolgot tennie kéne.

2019. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Reménykedj benne, hogy ő életképesebb, és odamegy hozzád. Ha viszont ő is ilyen, akkor szarban vagy.
2019. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
7 hónapig próbálkoztam egy ilyen lánynál, de nem nagyon lehetetett vele egyről a kettőre jutni. Ha kicsit is jobban éreztettem ,h érdekel, akkor bepánikolt, mindig távolságtartóbb lett. Folyton zavarban volt a közelemben, szemezett velem,aztán legközelebb rám se nézett. Nagyon belefáradtam egy idő után,hogy ennyire nem mutat semmit. Ha elhívtam valahova, akkor is kitért. Úgyhogy végül inkább hagytam, mert erőltetni nem akartam semmit.
2019. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

"mert tudom, hogy be fogok égni"

Nem tudsz beégni. Ha tetszel neki, kb minden tetted imponálni fog neki.

Viszont ha elzárkózol, azt hiszi van barátod és csak szórakozol.

2019. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbálj mosolyogni. Ha ez sikerül, akkor köszönni.

Ezután már sínen vagy. (persze ha nem futsz el, mikor hozzád szól)

2019. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!