Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek? Szétköltözés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Szétköltözés? Vagy rögtön válás?

Figyelt kérdés
5 év házasság (+ 7év járás) utan ugy érzem teljesen eltávolodtam a férjemtől... Nem jo vele a szex, nem kivanom...Szeretem mint embert, de ugy mint férjre nemtudok rá tekinteni...És nemtudom h érdemes-e még tovább halogatni a dolgot..de már nem szeretem..

2019. aug. 23. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem, akkor válj el. Felesleges vergődni.
2019. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minek húzod az időt akkor? Mire vársz? Válj el, és jobb lesz mindkettőtöknek.
2019. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes benne maradni egy ilyen kapcsolatban, én legalábbis erre jöttem rá 16 év után. Ha nincs extra visszatartó erő (gyerek, közös vagyon), akkor mindenképp belevágnék.
2019. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Így válás.

33/f

2019. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
közös ház van, amit 3 éve lakunk...de az sem tart vissza...
2019. aug. 23. 16:43
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Válás előtt én mindenképp megpróbálnák valamit tenni a házasságért. Már csak azért is, hogy később nehogy megbánd.

Próbáljatok közös programokat szervezni házon kívül, új dolgokat kipróbálni. Ha ez sem segít, akkor a külön költözés is egy opció. Néha a épp távolság hoz össze két embert. Ez persze nem minden kapcsolatnál működik. De mindenképp érdemes kipróbálni. :)

2019. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
közös programok: probaltuk...de már arra jöttem rá, h rühellem a vele töltött időt... :( tudja h már nem szeretem..kérdezte..de ő még probalja menteni a menthetetlent...és sajnálom is őt nagyon...de szánalombol megint vele maradni..igy elveszem az ő esélyét is h uj életet kezdjen..
2019. aug. 23. 16:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Pont így gondolom én is, ahogy Te, nem akarom az ő esélyét elvenni családra, új életre, ha tudom, hogy én már nem akarom ezt megadni neki. Illetve én ezt már múlt időben írom, mert én ezek miatt szakítottam.
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szétköltözés, majd válás.
2019. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A halogatással mindkettőtök idejét rabolod.
2019. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!