Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek? Szétköltözés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Szétköltözés? Vagy rögtön válás?

Figyelt kérdés
5 év házasság (+ 7év járás) utan ugy érzem teljesen eltávolodtam a férjemtől... Nem jo vele a szex, nem kivanom...Szeretem mint embert, de ugy mint férjre nemtudok rá tekinteni...És nemtudom h érdemes-e még tovább halogatni a dolgot..de már nem szeretem..

2019. aug. 23. 16:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
csak az a furcsa, h pár hónap alatt kezdtem egyre erőteljesebben igy érezni...annyit de annyit gondolkodtam rajta..h most akkor bennem van a baj...miért érzek igy..problémák voltak..de nem olyan sulyosak teszem azt vki alkohol vagy agresszivitás stb..Jo ember ő..de össze vagyok zavarodva...
2019. aug. 23. 18:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképp szétköltözés. Ha össze vagy zavarodva, akkor talán külön jobban át tudod gondolni a dolgokat. Attól még szóba állhattok és majd meglátod a folytatást. Ha semmi nem jön vissza, akkor viszont válás.
2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Találtál mást, ugye? Annyi energiával, amit beletennél egy új élet felépítésébe, simán menthetnéd még a házasságod. Ismerek olyat, aki otthagyta a férjét (3 gyerekkel). Az ő férje is rendes ember volt. Az új kapcsolatában szerintem már megtanulta ezt értékelni, mert az új férje erőszakos és alkohol problémái is vannak.
2019. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

HA a férjed nem változott negatívan, csak egyszerűen már unalmas, már kívánod a társaságát, akkor le kell ülni békességben és el kell búcsúzni egymástól.

A fiatalon kötött házasságok zöme emiatt megy szét, mert nem ismerik egymást kellően és később jönnek rá, hogy nem passzolnak személyiségileg.

Nagyon sok nőtől halottam már olyan indokokat hogy kiszeretett a párjából és jönnek a kifogások, a be nem teljesült ígéretekről és csak mondják ezerrel. Rákérdezek, hogy akkor miért mentél hozzá?!! A válasz az hogy hiszékeny, fiatal, vak voltam. A valódi válasz pedig az, hogy valaki felnyitja a szemét, egy új férfi, egy barátnő, és ki akarja próbálni magát új szerepben. Aztán ha ez rosszul sül el, akkor mondja majd az ismerősnek, hogy milyen butus volt hogy elhagyta a megbízható, szerető, unalmas férjét és elment a fiatal kandúrral.

Ha nincs gyerek, akkor ne gondolkozz, egyezzetek meg anyagiakban és lépjél tovább minél hamarabb.

2019. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
már nem kívánod
2019. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!