Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam, van egy 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam, van egy 6 éves lányom! Az anyjánál lett elhelyezve! A láthatóság minden hétvégén él. Most az exem el akar költözni 160km messzebb, így a láthatóság veszélybe kerül. Mi ilyenkor a lehetőség? Megteheti?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 21:22
1 2
 11/11 anonim válasza:

A szüleim elváltak.. nehány éve anyukámmal és a hugommal a jelenlegi nevelőapámhoz költöztünk (180km távolság)... Apukám fel volt háborodva, nekem nem tetszett ez az egész... Megígérte hogy látogatni fog stb.. hozzá kell tenni, hogy előtte se tartotta be az ígéreteit, volt hogy 2 hónapig nem láttam... Most ott tartunk, hogy 1 éve nem láttam, nem keres engem... ha én hívom nem veszi fel a telefont... sokáig úgy hiányzott hogy néha felhívjon, vagy csak megöleljen.. de most már nem... van nekem apám, aki gondoskodik rólam, aki sajátjaként szeret.. mégis büntudatot érzek ha őt akarom apunak szólítani...

Remélem te soha nem fogod elfelejteni, hogy van egy lányod, akinek hiányzol, aki néha szeretne átölelni vagy megfogni a kezed...

2010. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!