Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tekintik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik a férfiak a válásnál semminek a háztartásbeli munkát?

Figyelt kérdés
Válunk és az ex kijelentette, hogy az nem munka. Gyerek, háztartás, kert, jószágok. És ezt nem 8 órában.. a hét minden napján..
2019. szept. 7. 11:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg nem jogos. Jól írtad 23-as, mosogatógép kimos helyette. Ha megengedheti magának kertes házat, meg miegymást, akkor mosógép is kimoshat helyette. Ha csak nem egy trehány állattal áll össze az ember, milyen kupit hagy maga mögött, kérlek áruld el? Legtöbben bent reggeliznek/ebédelnek munkahelyen, veled kéne hazajönnie. Ruhát szennyesbe, szemetest kukába, kukát kivinni 5 perc. Nehogy azért legyenek már a férfiak a sz*r emberek, mert ti funkcionális analfabétákat választotok ki, meg nehogy azért legyen már a rohadt nehéz a háztartás, mert te csinálod magadnak a gondot. Én takarítottam másra, normális emberre. 2x annyi tányért és evőeszközt kellett elmosni, és 2x egymás után mosni, többször kivinni a szemetet, többször porszívózni, vízkőoldózni, wc-t mosni. Nagy kunszt. Mellette dolgozom, nem csak a munkahelyen. Igazi embert próbáló feladatok. Bezzeg a fekete afrikai nőnek nem sír a száj a 6 gyerekkel a mély szegénységben, de itthon a kulturálteurópai fehér nőnek derogál A KERTES HÁZÁBAN takarítani. Gyerekek, ez komolyan vicc.
2019. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
7%
mosogatógép*
2019. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%

A funkcionális analfabétákat kérdezem, hogy egyébként a gyerek és a jószág szerintetek mi?

Vagy nálatok a gyerek is saját magát neveli? Ettől lettetek ilyenek?

Az önellátó jószágról pedig videót kérek!

2019. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%
Mert házasság közben is semminek tekintik.
2019. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem fájdalom, hanem munka. A jószághoz meg lehet, hogy a férj ragaszkodott, vagy örökölték, kapták stb.

Komolyan mondom, még egy gyerektelen pasi előadja itt a házimunka napi 5 perc rizsát, lehidalok. Hogy lépne mind legóba amit a gyerek kinn felejtett a színes szőnyegen, ahol nem látszik.....

2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
19%

Tekinthetjük munkának, hogy egy nő otthon van 10 évig, sorra szül 3-4 gyereket, aztán rájuk hivatkozva soha többé nem megy dolgozni. De akkor ne jöjjön a nyafi,h a férfi is segítsen be a házimunkába. Mert neki is megvan a saját munkája.


Amúgy ez a válás szempontjából csak szellemi faxverés, minden házasság alatti szerzeményt feleznek és kész (kivétel az öröklött vagyon).

2019. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
6%

Mielőtt megint azt írná nekem egy lökött nő, hogy nem igaz s fiktív családom van, kijelentés, hogy minden szavam igaz.!

Ma dolgozik a párom. (én vagyok a férfi 50 év), kimostam, kiteregettem, s az előző mosás ruháit kivasaltam. Szoktam főzni, porszívózni is. Nem rég végeztem. Most nézem az F1-et.

Annyira nem kell játszani ezzel a házimunkával kapcsolatban a mártír!!

Számomra az undorító!


A többit majd a bíró eldönti. Miként számolják fel a háztartásbeli munkát?

Leírtad, hogy x nap x órát ezt meg ezt csináltam?

2019. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem mondta, hogy a fizetett munka nem munka. Te jól vagy? Megsértődni jöttél ide?


Itt arról beszélnek, hogy mondjuk egy ilyen nagyon tradicionális szerepkörben, ahol kinder-küchen az anya és bejárós munkahely az apa, ott egymással milyen cserekapcsolatban úgy lenne, hogy anyának "luxus", hogy nem kell munka után néznie, és közvetlenül foglalkozhat a gyerekkel, míg apának "luxus", hogy nem kell törődnie a ház rendbetételével és a gyerek nem pörög a csilláron + még ami hozzájön (pl. jószág). Érdekesen az ilyen munka pénzesíthető, ha családon kívüli embernek adod, de ha családon belül marad, akkor értéktelen meg természetes.


Munkába járnék akkor is, ha egyedül élnék. Na és? Mi itt a messzemenő következtetés, hogy nem is a családért teszem? Hogyha neked nem fontos, hogy az anya otthon legyen a gyerekkel, akkor keress olyan nőt, aki szintén szívesebben lenne anyagi biztonságban, mint hogy rád hagyatkozzon kiszolgáltatott időszakában. Én jobban támogatom eleve ezt, mert olyankor nincs "és te mit csináltál 10 évig? semmit".

2019. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
83%
2019. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
16%
#33! Igazad van. #31 voltam.
2019. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!