Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tekintik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik a férfiak a válásnál semminek a háztartásbeli munkát?

Figyelt kérdés
Válunk és az ex kijelentette, hogy az nem munka. Gyerek, háztartás, kert, jószágok. És ezt nem 8 órában.. a hét minden napján..
2019. szept. 7. 11:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
7%
34: ez a cikk dolgozó nőkről szól. Nem azokról, akik csak a gyerekpotyogtatáshoz értenek.
2019. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Törölve lett egy pár válasz. Én csak 9%-ot kaptam. Pedig mindent csinálok itthon. Nektek ez sem jó.
2019. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
97%
Mert értelmetlen a hasonlítgatás. Kisgyermekeket látsz el és jószágot? Kerti munkát is végzel? Nem? Akkor sikerült a kérdés szempontjából egy rakat felesleges információt közölnöd magadról.
2019. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
8%
Ennél nehezebb feladatokat el sem tudok képzelni az életben, úgyhogy biztos lehetetlen, hogy nagyobb felelősségem legyen, mint pár állat, és egy kisgyerek.
2019. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%

Ismereknikyen ffiakat akik szerint a házimunja az semmi es minden nő túlspilázza ahogy itt pár ffi irta :-D


Nos ezek a ffiak (akiket én ismerek es el kell mondanom hogy DIPLOMÁSAK!) ezek fél evig hajlamosak ugyanabban az ágyneműben aludni, a fekete nadragot egy csumában bedobják a konyharuhával trikókkal törülközővel együtt (igy valoban heti 5p a mosás), takarítas: porszívó 5p (mert csak egyedül vagyok és nem termelek koszt főleg az ágy es szekrény alatt nem), felmosás félévente. Fszoba takarítás: 1/2-1/2 -1-/2 l sósav leöntése a wc-n a kádban es mosdóban - igy szintén 3 perc.

Szóval valóban lehet gyorsan is házimunkát végezni, csak kérdés milyen minőségben mondván úgyse látja senki.

2019. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
92%
Én azért dolgozó nőként elmondanám, hogy a legnehezebb a házimunka abban a három évben volt amit otthon töltöttem, főleg a totyogó kisgyerekkel. Onnantól lett könnyebb, hogy visszamentem dolgozni, ő meg oviban volt nap közben. Nyilván elveim ellen való dolog a gyereket lekorlátozni vagy a tévé elé ültetni, hagytam, hagyom a mai napig hogy játsszon, szétpakoljon, kreatívkodjon. Nyilván már nagyobb, nem kell neki külön főzögetni, pépesíteni, egyszerűbb a mosás, minden egyszerűbb mint amikor kicsi volt. De otthon lenni kisgyerekkel, aki nem próbálta, ne szólja le. Százszor könnyebb munka mellett gyereket nevelni délután pár órában, mint egész nap. A kerti munka és a jószág ellátása meg akár egész napos feladat a gyomlálással stb. Mindezt kisgyerek mellett. Hihetetlen, hogy mennyire hiányzik az empátia egyesekből.
2019. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a barátaidnak. Ha az a ház a tièd, akkor a tièd. Az elkèpzelhető, hogy valamennyit fizetned kell neki, mert ha házasság alatt felújítás, bővítès törtènt, annak az èrtèkènek a fele megilleti. De csak annak. Egyèbkènt meg a házasság vagyonközössèg (házassági szerződès hiányában), úgyhogy hiába járult hozzá anyagilag többet, fele-fele.

Gondolom akkor így állapotától meg, hogy maradsz otthon, ès állatos ezeket a feladatokat, ő meg tudja èpíteni a karrierjèt. Akkor jó volt neki, meg marha kènyelmes, hogy haza megy a "kèszbe", van kaja, tiszta ruha, egyebek, nem kell csinálnia nagyon otthon semmit, akkor most utólag ne verje a nyálát, hogy dehát ő volt a pènzkereső. Kutyát nem èrdekli, ès a bíróságot sem fogja.


Azon válaszolóknak meg külön gratulálni tudok, akik el tudták látni a kis 1,5 szobás garzon lakást saját maguk után munka mellett. Bravó. Az valóban nem nagy feladat. Csak ezt ne hasonlítjuk össze egy több szobás családi házzal, gyerekekkel, kerttel, meg állatokkal.

2019. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő veri itt a mellét, hogy ellátja az állatokat, mintha olyan világban élnénk, hogy minden családnak van 40 csirkéje meg 3 disznaja. Közben meg gondolom egy szaros csivavát értenek "állatok" alatt, amit időnként kivisznek sétálni, meg kitesznek neki valami száraztápot.
2019. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
Mèg mindig vannak olyan helyek Magyarországon, ahol állatokat tartanak, ès kètlem, hogy jószágok alatt csivavát, vagy olyan jellegű állatot èrtett a kèrdező.
2019. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Én meg kétlem, hogy disznót meg csirkét. De ezt addig nem tudjuk meg, amíg le nem írja.
2019. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!