Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem válni akar, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem válni akar, de én nem írom alá a válási papírokat, akkor még a bíróság kinyilváníthatja a bontást?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 08:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy olyan? Milyen nem vagy? Becsületes nem vagy ezek szerint.
2019. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ezt most nem értem. Adott egy házaspár akik elvileg nem akarnak elválni de a férfi anyja beadja a válókeresetet és egyik sem szól semmit? Már nem azért, de ez elég hihetetlen helyzet. Egyébként bőven elég ha csak az egyik fél akar válni, nem kötelező házasnak maradni, ha valaki nem akar.
2019. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Miért, mit követtem el? Hogy nem akarok egy megkeseredett öregasszonyt feljelenti, az lehet, hogy bűnpártolás, de majd az ügyészség közvádlóként hivatalból eljár, ha a néni ilyesmiben törné a fejét. Na, mindegy, lehet, hogy válás sem lesz...
2019. okt. 5. 09:48
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"benyújtja a keresetet a gyereke aláírásával"


A tárgyaláson személyesen kell megjelennie a felperesnek.

2019. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked minek kell egy ilyen pasi? Akinek az anyja diktál? Írd alá aztán viszontlátásra.
2019. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
De csak van valami oka hogy el akar válni,nem? Az anyuka nem akarja ok nélkül kihúzni a fiát,a házasságból.
2019. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Oka, persze, mindenkinek / mindennek van. Pl. nem tetszik, ha valaki egyetemet végzett, vagy másodállása van, vagy fiatalabb, vékonyabb és még sorolhatnám...
2019. okt. 5. 10:35
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
17-es,mit tettél?
2019. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz, én nem léptem félre, nem herdáltam a férjem pénzét, inkább gyűjtőgetős vagyok. Nem tudok többet nyilatkozni.
2019. okt. 5. 11:02
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Akit az anyja ennyire befolyásolni tud, attól el kell válni minél előbb!
2019. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!