Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukák, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák, van köztetek olyan, aki megunta hogy évekig szeretetlen házasságban éljen, kilépett a kapcsolatból, és negyven felett is képes volt új életet kezdeni egyedül?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy mindent megtett, hogy megmentse a több éve minden intimitást mellőző, de azért nem olyan vállalhatatlanul rossz házasságát, de várt addig míg a gyerekek egy kicsit nagyobbak nem lettek. Aztán újrakezdte az életét egyedül. Így utólag visszanézve érdemes volt, negyven felett is? Nem lett volna jobb benne maradni a "langyos vízben", esetleg szeretőt tartani? Elsősorban férfiak válaszát várom, rövid történettel...

2019. okt. 14. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom,hogy miként vagy érintett az ügyben, vagy esetleg csak elvi kérdés?Esetleg dilemmázol?

Nő vagyok,negyvenes, elsősorban férfiak válaszát várod, tudom.

Vegyes válaszokat fogsz kapni, bár az erkölcs szerint inkább azt fogják írni,hogy tisztességesebb kilépni a házasságból, mint mellette szeretőt tartani.


Ha mindent megtettél, megbeszéltétek, és nem változott a helyzet,jó döntés az,hogy kilépsz. Viszont...ennyi idősen már nehéz új életet kezdeni, akár anyagilag, akár párkapcsolat kialakítása szempontjából, a másik fél hátterét nézve.


Nem kizárt új párt találni, de az is lehet,hogy ez nem sikerül, és egy idő után rájössz,hogy egyedül sem jobb.


Ha sosem működött igazán a szexuális élet köztetek érthető,hogy másra vágysz. Viszont negyven év körül a nőknél a változó kor magával hozhatja a szexuális érdeklődés hiányát és ebbe belekerülhetsz mással is.

2019. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha valóban mindent megtesz egy pár egymásért, nincs olyan, hogy ne oldanák meg a gondjaikat.
2019. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Faterom 52 évesen költözött albérletbe. 54 évesen megnősült. (harmadjára). Azóta boldog házasságban él. 68 éves.

Tehát, lehet újra kezdeni. Természetesen szerencse is kell hozzá. S akarat is.

2019. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt tervezem. Úgy érzem megtettem mindent, de a házasságunkat nem tudjuk megmenteni. Szeretnék majd találni valakit akitől megkapom azt amit a feleségem nem adott meg nekem. Lehet hogy nem fog sikerülni, de inkább meghalok egyedül mint így éljek és legalább elmondhatom hogy megpróbáltam.
2019. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Noha az ok más volt, magam is 40 évesen váltam el. Azt terveztem, ha már így alakult, újra kisebb dúlást végzek a szebbik nem körében, mint tettem azt lázas ifjúként. De elég hamar (talán két hónap és a nyolcadik kaland után) elkapták a tökömet, és úgy tűnik, ezúttal tényleges életfogytiglant akasztottak a nyakamba. Legalábbis nagyon úgy fest, mert közel 20 év után is rendületlenül imádjuk egymást.

60F

2019. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy román mondás szerint "Rosz a rosszal, de a rosz nélkül még rosszabb".
2021. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nőként írok neked, de az én Párom pontosan ugyanebben a cipőben járt 1 évvel ezelőtt, 30 évesen.

Nagyon nem egyezett a szeretetnyelvük, semmi érzelmet nem tapasztalt a volt feleségétől. Kilépett a házasságból. A gyermekeit rendszeresen látja, sok-sok programot szervezünk közösen. Ő úgy érzi, hogy a gyermekeivel töltött idő sokkal aktívabb, mint mikor még Velük élt, a felesége miatt boldogtalanul.

2021. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!