Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a válás oka, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válás oka, hogy ilyen magas a szám és főleg mi annak az oka, hogy a nő akar menekülni?

Figyelt kérdés

2000-es évek: 1000 házasságkötésre 562 válás jut.


További meglepő adatok a válásról


A válóperek 71%-át a feleségek kezdeményezik.

A két legfőbb válóok a megcsalás, félrelépés, hűtlenség, illetve az alkoholizmusból eredő problémák.

2005-ben a statisztikai adatok szerint 333 ezer elvált férfi és 491 ezer elvált nő volt Magyarországon.

Ma minden tizedik felnőtt ember elvált a házastársától.

Korábban 10-14 év után döntöttek válás mellett. A rendszerváltás óta ez kitolódott 20 évre.


2019. okt. 28. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lucifer....
2019. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
A válások leggyakoribb oka a megcsalás.Én nőként ezért váltam el.Ez egy olyan jellembeli hiba számomra, amit semmilyen körülmények között sem vagyok képes tolerálni.Erre nálam nincs és nem is lesz megfelelő indok.
2019. okt. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Szeribtem azért van sok válás és főleg nők részéről sok, mert a férfiak csesznsk sem ktthon bármit csinálni otthon. Aztán amikor a feleségnek már nincs semmi libidója a fáradságtól akkor mennek más nőhöz. Majd amikor ezeknek a férfiaknak az ostoba feje rájön hogy a gyerekkel foglalkozni is kell, nem csak megcsinálni, akkor nem lesz ennyi válás.
2019. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
#14 A színvonalas gondolatmeneted ott csúszik el, hogy nem veszed tudomásul, hogy a férfiak legtöbbje nem akar gyereket. Egyedül a nők mániája a hányingerjeltő babócázás, meg pocaklakózás.
2019. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez igaz. Ha akarnak is, ott a nő unszolása miatt mennek bele. Ugye egy gyerek, az anyagilag havonta, évente sok száz-de lehet milliós kiadás pluszban, és ugye ezt az összeget, amíg az anya otthon van, az apának kell kigazdálkodnia. Válthat munkahelyet, vagy vállalhat hirtelen másodállást. Bekapcsol robotüzemmódba. Aztán 45-50 évesen jönnek a szívroham első jelei.
2019. okt. 29. 08:12
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Azok a nők, akik állnak hozzám olyan közel, hogy őszintén tudunk beszélgetni, azért váltak, mert párjuk mellett, egyszerűen nem érezték magukat nőnek. Ehhez még hozzá jön a pocsék, kevés szex is.
2019. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

"Azok a nők, akik állnak hozzám olyan közel, hogy őszintén tudunk beszélgetni, azért váltak, mert párjuk mellett, egyszerűen nem érezték magukat nőnek. Ehhez még hozzá jön a pocsék, kevés szex is."

Más mellett fogják?

Nekem viagrával sem működött az asszonnyal mielőtt otthagytam. Ránéztem hányingerem volt. Kapkodnak érte.

2019. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Szegény férfiak...

Úgy előttem van ahogy a nő pisztollyal fenyegeti a szegény pasit, hogy márpedig fact fellállítani és gyereket csinálni, különben lelőlek.


Uraim! Ha én nem akarok gyereket akkor kiejtem a kis számon hogy: " nem akarok gyereket" mellette szedem a fogamzásgátlót vagy spirált tetetek fel.

Nektek is meg van a lehetőségetek nemet mondani és gumit húzni a farkatokra.


Már annyiszor olvasom ezt a nő akarja csak a férfi meg nem dumát... komolyan eszem megáll, vicc ha még komolyan is gondoljátok.

Na kedves akárhanyadik előző válaszoló: szerintem a seggtörlés is ezeknek az élhetetleneknek nem megy...

2019. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a kérdést elvesztettük, itt már a nők kerültek többségbe. Minden férfiak által írt választ lepontoznak, minden nők által írt választ felpontoznak, a tartalom nem számít.
2019. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Alakíts egy zárt nőgyűlölő facebookos klubbot akkor, ott szidhatsz minket. Nehogy már ne védhessük meg magunkat a sok sületlenségtől amit összehordtál.
2019. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!