Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak a külső alapján döntenek és adnak esélyt? 185cm magas, Spártai, körszakis, stabil bástyára buknak! Miért van ez a sok válás Magyarországon?

Figyelt kérdés

A nők felfogása, értékrendje hagy némi kívánnivalót maga után. Kövezzenek meg ha nem így van!


Miért csak a külső alapján döntenek? Meglátnak egy ilyen általam felvázolt,vagány 185cm-es bástyát és a nők olvadoznak! Miért ilyenekhez mennek férjhez? Miért ilyeneknek szülnek gyereket?


Utána meg miért mondja a sok nő, potyogó könnyel, sírva, bugyuta pofával, hogy:


-Brühhhüüühűű! Pedig mindent megtettem a pasinak! Gyereket csinált nekem! Megcsalt,italozik és megver. Nem bírtam tovább,bruhüü!


(ilyenkor mondom én,de hisz Te mentél hozzá!Te választottad! Nem erőszakkal csinált neked gyereket!

Mi volt a te értékrended a pasi választásnál? Csak a külső, hogy 185cm magas és jól nézzen ki? Ennyi?)


Az eszem megáll a sok nő életfelfogásán.


Miért van ez a sok válás?



2019. júl. 26. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Alap nélküli Rinya.
2019. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom hogy mennyire igaz ez.

Én 190 cm vagyok, de sosem volt barátnőm.

Az viszont igaz hogy a legtöb nő a beképzelt, bunkó férfiakat szereti, aztán meg sírnak ha megcsalják.

Te milyen magas vagy?

22f

2019. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért miért miért miért. ..nem unjátok még? Aztán a drága férfiak mégis mi a szent szart néznek ?? A férfiaknak miért nem jó egy 85kilos nő ??Hisz nem a külső a lényeg. ..nem a ló.....t nem ..rinya rinya .

Megkeseredett elégedetlen palik rinyàlnak csak...

(És nem .nem vagyok 85 kg )

2019. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig csúnya pasit választok. Sokkal rendesebbek.
2019. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak a külső alapján.

Hiába néz ki valaki jól, ha belül egy értéketlen szar, nekem nem kell.

És hiába értékes valaki belül ha külsőre egyátalán nem vonzódom hozzá.

2019. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Én 105 kg-os nő vagyok és így is vadásznék magamnak könnyen hímet, ha épp nem lenne pasim.
2019. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van!Én,mint férfi,bezzeg nem vagyok felszínes!Direkt a csúnya,értelmi fogyatékos,hajléktalan nőket preferálom!Várj...
2019. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Azok az elhízott, aputestű férfiakra gondolsz, akik mellett hasonló elhízott nőstények totyognak?
2019. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Bocsika, de a pasik nagyrészet belső alapján kerülöm el. Jól kinézo pasi sok van, a legtöbbnek nem a külsejevel van a baj, hanem a fejében. És ide tartozik a magukat rondanak, de jofiunak definiálo fiúk 90%-a is.
2019. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Izabella220 ***** válasza:
0%
Az a baj európán belül legfőképpen a magyarokkal, hogyha minfen oka kapcsolatban akkor az már unalmas. Mindig generál valamelyik fél valamilyen problémát, vagy szimplán megunják a másikat.
2019. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!