Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az édesanya folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az édesanya folyamatosan akadályoztatja a láthatást, és uszítgatja a gyerekeket, szerintetek a gyámhivatal csinál valamit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Igen csinálhat, de jobb lenne ha nem hagynád magad minden megitélt láthatásra meny el, hétköznap is meny el a sulihoz kisérd öket haza egyetek egy fagyit.

Hívd fel öket minden nap, meny el a szülöikre....

Ha látják a kicsik hogy te igen is ott vagy meletük nem tud rájuk hatni az anyuka és ő is feladja az uszitást.

2010. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. Inkább csak a szájuk jár. És ők is anyapártiak. Legalábbis a mi városunkban. Azért egy próbát megér.
2010. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 22.44 nagyon naív. Ha elmégy az iskolába,az anya megtilthatja,hogy a tanárok felvilágosítást adjanak neked,vagy oda engedjék hozzád a gyereket. Tapasztalatból mondom.
2010. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A gyerekek 3 és 5 évesek, és az anyuka azért nem adja őket oda, mert a páromnak lett új családja, engem utál, bár még nem is ismer, és ami végleg betette a kaput, hogy nemrég szültem. Ennyi a bűnünk.
2010. júl. 17. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az attól is függ, van-e köze a válásuknak és a te megjelenésednek egymáshoz. Mert ha egy teljesen és véglegesen lezárt kapcsolat volt, és csak ezután ismerkedtetek meg, nincs oka, hogy haragudjon rád. Viszont mivel a kicsi még csak 3 éves, te pedig már szültél, legalább egy éve együtt kell lennetek, mert ugye a terhesség is 9 hónap, meg gondolom azért nem megismerkedésetekkor bújtatok ágyba. Sok kapcsolat még helyrehozható lenne, ha nem lenne egy kéznél lévő harmadik. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a többiek nem hibásak, (nagyon is) de egy kétgyerekes, frissen szült anya nem tud olyan tökéleteset nyűjtani az apának, mint egy egyedülálló nő. Sajnos a pasik egy része meg csak egy testrésze után megy. Persze, lehet, hogy a ti esetetekben ez nem így van, de nem tudjuk. Ha viszont van alapja, nem csodálom, hogy látatélanban is utál.A gyámhivatal sem támogatja a hűtlen apát. Szóval minden oldalról megvizsgálják, hogy is van ez. Természetesen érdemben csak akkor lehet válaszolni, ha mindkét felet (sót mindhármat) meghallgattuk.
2010. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10:19-nek, dehogy! Ők már 2 éve külön élnek, én egyedÜl neveltem a nagyfiamat, ő pedig egyedÜl élt, aztán megismerkedtünk, és lett egy babánk. Ennyi, ráadásul ők nem is azért váltak mert lett volna egy harmadik. Én is értem a mai anyák helyzetét, de sokszor tényleg sajnálom az olyan apukákat, akik tényleg becsülettel és szeretettel gondoskodnának a csemetéjükről, de anyu a személyes bosszú miatt korlátoz!
2010. júl. 18. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezesetben viszont teljesen igazat adok neked, próbáld meg a férjeddel megbeszélni, hogy járjon a gyerekek után, mert ha csak azt hallják (és látják), hogy apa milyen rossz, egy ilyen pici gyerek el is hiszi. Mivel már a kicsi is 3 éves, nyugodtan elhozhatja hozzátok is a gyerekeket, legyetek többet együtt. Ha anya nem engedi, lehet szólni a Gyámhivatalban, kivizsgálják az ügyet, nem érdekük, hogy elszakítsák a gyerekeket az apjuktól. Csak ne adja fel, mert utána már nem tudja rendbehozni. Az apaság végülis nem csak a gyerektartásdíj folyósításából áll. Ahelyett, hogy örülne, hogy foglalkozik velük az apjuk. Inkább az ellenkezője szokott lenni, sajnos. Kitartást!
2010. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uszítgatni veszélyesebb, mint a "vudubabát szúrkálni" háromszor száll vissza minden átok és bosszú, amint felnőnek a gyerekek.


Majd járhat velük a nevelési tanácsadóba,

vénségére pedig beadják a szoc.otthonba, mert nem látnak szép példát a családra......

2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, ez kicsit megnyugtat, talán van esélyünk a gyámhivatalba!
2010. júl. 18. 19:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon állok, mert engem a párom a 6 hós lányunkkal hagyott egyedül, aki most 9 hónapos. Azt hiszem ez az ex kérdés elég gázos.

Egy dolog biztos, ha az én exem menne a gyámügyre, én fenyegetésnek venném.

Érdekes amit írsz, hogy már két éve külön voltak, holott a kissebbik gyermek még csak három éves. Tehát a párod szakított egy egy és egy három ésves gyermek mellett...

Nem minősíteni akarok, de te nem félsz attól, hogy te is egyedül mardsz?

Egyébknt saját tapasztalatból tudom, hogy az elvált szülőknél igen ritkán működik jól ez a láthatás kérdés. Valakinek ugyanis sosem jó. Valaki érdekei mindig sérülnek. A baj az, hogy általában a gyermekek a legnagyobb vesztesek. Mindazonáltal gyámügyre, bíróságra citálni a gyermekem anyját, apját...ez is gáz.

De nincs a bölcsek köve a zsebemben.

2010. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!