Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek ebbe a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 23 éves vagyok a férjem 49

5 éve vagyunk együtt 4 éve házasodtunk össze gyerkőc nincs.

Lehetnék a föld legboldogabb asszonya de 1 éve előjött egy rossz olda túl hirtelenharagú amikor ideges akkor se nem lát se nem hall... Több perc mire kitombolja magát. Attól félek hogy egyszer úgy begurul hogy megüt....



A másik probléma hogy ő török és Isztambulban élünk 3 éve. Ő mérnök jó fizetése van...

De van egy bátyja ő is mérnök Dubajban hívta a férjem is hogy ott sokkal jobb fizetése lenne és költözzünk oda. A férjemnek esze ágában sincs kimenni de én mennék a sógoromék befogadnának a kinti saját házukba de a férjem hallani se akar róla.



Mostanában kezdtem el gondolkodni hogy elválok és lelépek innen

Lehel hogy az élet többet tartogat nekem

...

Ti mit tennétek a helyembe?

Menthető még ez a helyzet? Az nem opció hogy visszaköltözök Magyarországra itt jobb az élet....


2019. nov. 9. 01:53
1 2
 11/17 nadina1900 ***** válasza:
39%

Na azért törökök már javában nem a több feleség hívei. Tehet a hárem ott már elég hülyeség. A nagy elvakultan vallásos még megteszi,de ez a törököknél egyre ritkább.

Ha arab lenne egyetértenék. És most mehet a nagy lepontozás,de érdemes utánajárni ;)


És az állítás amit írt,ami üti egymást nem hibás. Fél,hogy megüti,de szereti tehát bízik abban,hogy nem így lesz. Én erre a következtetésre jutottam.



Neked pedig kedves kérdező: Beszélj vele erről, ez valamiért kijött nála az utóbbi évbe. Vagy régebben is ilyen volt,vagy valami ezt előhozta.

Egy orvos nem lenne rossz ötlet. Esetleg semmi előjel,vagy rossz hír amit kapott,vagy betegség nem volt ez előtt 1év?

2019. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nadina1900 ***** válasza:

Másrészt hát 1 év együttlét után házasságba beleugrani nem volt a legjobb dolog. Nem véletlen mondják:"Lakva ismered meg a párod"

Tehát ha ő már előtte is ilyen volt csak te nem vetted észre akkor elég jól titkolta 4évig.

2019. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 nadina1900 ***** válasza:
34%

Plusz a korkülönbség valóban nem kevés. Jó igen nagyszüleim kzött is 19 év volT. Bár ez már picit több.

Na meg tény az se mindegy,hogy hány évesek voltak már akkor.

Tehát te 18éves voltál, vagyis az se kizárt,hogy ő volt eddig az egyetlen párod.

2019. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz ahogy tudsz, hátha tanulsz belőle
2019. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Már nem azért, de a törökök NEM ARABOK!! Hanem törökök... 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Legalább alap dolgokkal legyetek már tisztában. Oké, hogy sok a rasszista ember, már megszokhattuk, de hogy automatikusan minden muzulmánra ráhúzzák, hogy "arabok"... Nagy tudatlanságra vall.
2019. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

A hirtelen duhkitores lehet agydaganat de egyeb betegség miatt is. Egy orvosi látogatás nem ártana. Tipikus például a stressz a fáradtság miatti agresszió. Okozhatja demencia vagy valamiféle agyi leépülés. Volt munkahelyvaltas vagy valami komoly valtozas az életetekben?


Esetleg egész életében ilyen volt?

Gyanús hogy igen különben nem járkált volna mora csajozni:) már bocsánat a megjegyzésért:)

2019. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :-)

Nem járt Magyarországra csajozni

Apukám török és anyuval amikor összeházasodtak kiköltöztek Isztambulba.


A férjemnek 10 éve volt egy motorbalesete ami után 2 hónapig kómában volt

2019. nov. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!