Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ebbe a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebbe a helyzetben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Van egy párom 2 éve. Én imádom a BDSM-et, de őt taszítja. Sokszor már beleőrülök, hogy nem kapom meg amit akarok. Nekem lételemem a BDSM, nagyon stresszes vagyok és szorongok ha nem kapom meg. A páromat elhagyni nem szeretném emiatt, mert nagyon szeretem. Van esetleg valami megoldás erre, hogy én is jól járjak meg ő is? Vagy csak az az egyetlen megoldás ha elfojtom magamban a vágyaimat?


(Nem BDSM partnert keresek itt, megoldást szeretnék találni a problémámra, úgyhogy ajánlásokat nem kérek, köszönöm!)



2017. máj. 23. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

mutasd meg neki, hogy milyen jó

találj egy bdsm partnert magadnak

2017. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze szexuálisan.Őt abszolút nem vonzza a BDSM, te meg már betegesen(szorongás,stressz) függő vagy.Rákényszeríteni nem lehet, hiába szereted, az nem elég egy eltérő szexuális igényekkel rendelkező pár esetén hosszútávra.Így ebből előbb-utóbb szakítás lesz.
2017. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Finoman vezesd rá, hogy legyen kicsit "szenvedélyesebb", kérd, hogy húzza a hajad, paskolja a feneked, harapjon meg, stb. Aztán ha látja, hogy ezt mennyire élvezed, lehet, hogy lesz kedve vadabb dolgokhoz is.

De ha alapvetően nem ilyen a beállítottsága, akkor a sub-dom játékok nem fogják soha felizgatni.

Sajnos ez nem olyan, amin lehet változtatni. Ha már most ennyire szenvedsz, később csak rosszabb lesz.

2017. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
nyitott kapcsolat, elhajlási engedély
2017. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A kis angol nyelvű tájékoztató most lemaradt. :(
2017. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz!! Az erőszakos viselkedésformák tilalma annyira korai gyermekkor óta belénk van nevelve, hogy majdnem lehetetlen megszabadulni tőlük. Majdnem, de talán nem teljesen.

A BDSM-nek vannak fokozatai, kezdve a szidalmazástól a pálcával való hurkásra verésig. (Egy szexuálpszichológus írta, példaként a megvalósult BDSM kapcsolatra, hogy egy nő páciense arra panaszkodott, hogy a partnere zsilettpengével akarja vagdosni. A pszichológus kérdezett valamit, mire a nő szétgombolta az ingét, és megmutatta a melle között a hegeket és a még be nem gyógyult sebeket, és azt mondta: Ez így megy évek óta!) :) Nem várhatod el a legdurvább fokozatot attól, aki finoman, érzékien szeretne veled lenni. A megkötözésre viszont szerintem bárkit rá lehet beszélni, több-kevesebb türelemmel. Talán ha mindketten alkalmazkodtok valamelyest, megtaláljátok a középutat.

2017. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valahogy megoldom/megoldjuk, hogy mindenkinek jó legyen! :)
2017. máj. 23. 09:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fogjátok megoldani, mert ha ő erre nem hajlandó, a fejed tetejére is állhatsz.
2017. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy értettem, hogy ráveszem, hanem mondjuk amit a legtöbb válaszadó tanácsolt, hogy közös megegyezés alapján keresek egy olyan embert, aki kielégíti a vágyaimat.
2017. máj. 23. 15:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szub vagy... tényleg a legjobb dolog ha keresel magadnak egy domot. De ne hidd h ezt túl sok párkapcsolat túléli..

Nem lehetne megtudni, hogy őt miért taszítja a BDSM? Mármint az egy dolog h valakit hidegen hagy, de azért ha nem is lesz valakiből ízig vérig dom egycsapásra, sztem "szerepet" bárki tud játszani, a párja kedvéért. És sokszor az elég a bdsm-hez.

2017. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!