Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, hogyan legyek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, hogyan legyek túl rajta, ha még szeretem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idő majd segít, bármilyen elcsépelt is.

Ha együtt éltetek X évig, és nem Te kezdeményezted a válást, egyértelmű,hogy megvisel ez a helyzet és nehezen leszel túl rajta.


Ilyenkor az a legjobb ha elfoglaltságot keresel magadnak, lehetőleg minél többet,hogy ne legyen időd magadba fordulni és gondolkodni.


Ha vannak barátaid/barátnőid (nem tudom a nemed) kérd meg Őket is,hogy vonjanak be programokba, beszélgessetek.


Mivel elváltatok gondolom nincs visszaút a házasságba, tehát nincs más választásod mint elfogadni ezt a helyzetet.

2020. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
KB 1-1,5 év és megoldja az idő.
2020. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért váltatok el? Ez is számít! Engem megcsalt nem volt nehéz megutálni. 😂
2020. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyerekek miatt muszáj vele beszélnem. Ezek a találkozások mindig felkavarnak.
2020. márc. 13. 11:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, h újra kezdeni? Vagy már van neki más?
2020. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszoló jól írja, mindenki azt mondogatja ilyenkor, hogy az idő majd segít. Kerestem plusz elfoglaltságot, a legtriviálisabbat: munkab##i lettem. Kétszer lettem azóta a melóban best employee.. átmenetileg jó ötletnek tűnt, de mégsem az, mert az alap problémán semmit nem változtat, hogy még most is szeretem. Még annak ellenére is, hogy rengeteg mocskot kaptam tőle a válásunk alatt. Mi már elváltunk 6 éve, de a gyermekek miatt folyamatosan van Vele kapcsolat, és ez így is fog maradni. Nem akartam válni, én a mi szövetségünket örökkévalónak gondoltam, de kiderült, hogy Ő nem. Naiv voltam, át is vert. De akkor is...


Tudom, ez nem segít Neked kedves Kérdező, de abszolút megértem, mire gondolsz. Az én "b" megoldásom eddig nem jött be, de nem adtam fel. Talán az idő tényleg segíteni fog, csak még nem telt el elegendő... ;)

2020. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Agyban zard le,surgosen keress magadnak mast!
2020. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 De La Cruse ***** válasza:
45%

A válás olyan mintha letépnék az ember testrészét.

Lehet hogy egy fél évig kórházi kezelés kell és a seb megmarad és egy életre érződik a hiánya.

Utána már minden új kapcsolat csak művégtag.

Protézis.

Válni nem csak súlyos testi sértés a léleknek de sokszor emberölés is.

Igen nagy az öngyilkosok aránya.

2020. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Helló!


Én is nagyon nehezen lettem túl a váláson. Talán, még most sem (17 év). Nagyon egyben akartam tartani a családot, de a harmadik mindig erősebb egy ilyen helyzetben. Én gyorsan kerestem új kapcsolatot (Nem akárkit, de nem akartam bezárulni), és azóta is együtt vagyunk.

Bár a mostani házasságom (16 év együttélés, amiből 7 év a házasság,) sokkal harmonikusabb, mint a felbomlott, ennek ellenére még mindig nagyon fáj a veszteség, hogy nem tudtam megvédeni a családi egységet.

De ez már így marad...

2020. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs esély újra kezdeni,de nincs senkije.
2020. márc. 17. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!