Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes lenne elválnunk úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elválnunk úgy, hogy nem tudunk külön költözni?

Figyelt kérdés

Most már csak ebben látok valamilyen szintű egyenes megoldást. Lassan 4 éve húzzuk a döntést a gyerek miatt, az anyagiak miatt. Én egy időben a falat kapartam a szexhiánytól, de már ez is kezd elmúlni, lassan már aszexuálissá válok. A gazdasági válság miatt megint évekkel későbbre látom esélyét annak, hogy külön tudjunk menni. Meg mit nyernék vele? Lekerülne a gyűrű, kiírhatnám Fb-ra, hogy elvált, a nevem megváltozna...De a szomszédok ugyanúgy házasnak hinnének, ugyanúgy furán venné ki magát, ha a városban egy másik pasi oldalán mászkálnék. Akkor meg minek válni, ha ugyanúgy bújkálni kell? Azt se akarnám, hogy ha véletlen meghalok, a férjem fedél nélkül maradjon. Amíg házasok vagyunk, addig nem teheti ki őt innen a távolabbi rokonság. Ha elválnánk, nem is tudom, mi járna neki halálom után.

Nem tudom, meddig tudok így élni tovább. Normális férfi nem közeledik hozzám ebben a helyzetben, nekem meg szép lassan elmegy az életem, a fiatalságom.



#válás #válás költözés nélkül
2020. ápr. 10. 14:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

8-as: megbocsájtottam. De attól még nem tudok rá többé férfiként tekinteni. Nincs köztünk már harag, át is beszéltük az egészet, de minden szerelem elmúlt belőlem és ez ellen nem tudok tenni. Megszűnt számomra férfi minőségben. Emberként nem írtam le, nem célom tönkretenni vagy kirakni a házamból, de ő és én férfi-nő minőségben nem működünk többé.

Mondhatom azt is, hogy kiábrándultam. Vagy tán azt is tiltja a Biblia?

2020. máj. 14. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!