Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált Hölgyek! Mi volt a válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált Hölgyek! Mi volt a válóok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
#10 hát én azért ilyen "piti" dolognál jó erősen a tükörbe is néznék. Én rendben tartottam a környezetemet, amikor annyira sokat melóztam akkor meg bejárónőt vettem fel de volt olyan párom aki egy idő után olyan gáz hangnemben várt el dolgokat és amúgy mindenbe belekötött és semmi sem volt elég jó neki ahogy én csináltam hogy egy szép lassan már semmihez nem volt kedvem hozzányúlni. Mindenről a b.ogatása jutott eszembe.
2020. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
55%

11-es

Amirol 10-es ir, egyaltalan nem piti dolog. A tisztelet, szeretet es figyelem teljes hianya. Egy ferfi nem csak attol lesz ferfi, hogy pocse van, mar elnezest. Nalunk felesbe megy minden munka es kiadas. Mindketten fozunk, takaritunk es gondoskodunk a sajat es egymas iranti kotelezetsegeinkrol. Hol fair azt elvarni az egyik szemelytol hogy 8 ora munka utan meg minden mast is megcsinaljon otthon. Melyik igazi no vagy ferfi kepes tisztelni egy felnott gyereket? Ha ilyen alap dologban nem vesz reszt az rengeteget elarul a kapcsolat minosegerol. En is kihajitottam volna a 10-es helyeben.

2020. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: ez nekem is megvolt előtte is utána is mással, csak az akiről meséltem, ő volt olyan minősíthetetlen hangnemű hogy komolyan inkább hagytam hogy ússzon minden minthogy valamit is tegyek ami a kedvére lenne. Nagy örömmel szabadultam meg tőle.
2020. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
7-es: Fogadd őszinte gratulációmat! Remek karrier vár rád, mint vomitust indukáló eszköz. :)))
2020. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!