Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a kilátásai egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kilátásai egy 33 éves csinos, fiatalos nőnek, akinek még nincs gyermeke?

Figyelt kérdés

Tavaly váltam el a férjemtől, akivel 13 éve voltunk együtt. Úgy éreztem, vele már sohasem leszek boldog. Ő azóta Budapestre költözött, és éli a maga életét.

Se közös ingatlanunk, se közös gyermekünk nem volt.

Ő egy mérnök ember, aki 2-3szor többet keresett nálam, de már nem bírtam vele maradni!

Milyen kilátásaim lehetnek így szingliként, mit gondoltok?



2020. máj. 14. 19:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
Szal 33 évesen akartok még külcsivel elérni valamit? 5 év udvarlás eljegyzésig akkor már 38... nem azért de mégis, ez nem úgy lesz mint tíz évvel ezelőtt. Vagyis újra lehet kezdeni de időben visszamenni lehetetlen. Talán ha tényleg bombanő a nő és nemcsak úgy csinos hogy “ezt illik mondani rájuk”
2020. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
SOk dolog rajtad is múlik, így mit szeretnél: egyedül maradni, társra lelni, társat, akitől gyereked lesz később. Bármi lehet még, csak magadban tedd helyre a dolgokat először. (F38)
2020. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11-es, miért "akartok"-ot mondasz, mikor a kérdező egy ember?
2020. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6-ost is belevettem
2020. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan kilátásaid vannak a párkapcsolati jövődre nézve, mint bármelyik Hozzád hasonló korban, szituációban lévő nőnek: jók. Független, gyermektelen nőként csak jók. Szerintem.

Sok sikert! :)

49/F

2020. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

Valaki írta itt, hogy a mérnök úr fizetését miért tette bele a kérdező? Világossá tette, hogy nem a pénz érdekli.

Nem minden nő aranyásó vagy k*rva, okosok!

(Előző voltam.)

2020. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mikeXxX ***** válasza:

Ennyi ésszel szinte semmi sincs! Miért lennél szerinted más mint egy 18 éves vagy miért lennél más mint én 40 évesen?

Van aki vevő lesz rád van aki meg sza_ni fog rád ez ennyire egyszerű.

2020. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

5 év eljegyzésig meg udvarlás? Hány éves vagy válaszoló, 16? Felnőtt embereknél, nem húzzuk az időt, ha szerelem, szeretet, szex, minden stimmel. Nincs játszma, hogy x számú randi után szex, majd x év után osszekoltozes stb.. Mi első randin szeretleztünk, fél l hónap után össze költöztünk, 1 évre rá eljegyzés, jövőre esküvő, ha és már baba is van :) a szerelem dúl, a szex minden napos és boldogok vagyunk.

Na de, bocsánat elkanyarodtam. Kedves Kérdező, ugyanannyi esélyed van, mint bármikor máskor, csak ne stresszel rá!

2020. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 van az az 5 év meg amaz az 5 év. Amivel te példálóztál ott az lassít hogy tanulgatnak bele a dolgokba. Manapság van két a hagyományostól eltérő eljegyzési forma: egyik a pár hónapon belüli mert a férfi akkor lép amikor a rózsaszín köd megvan és a csaj még nem veszi észre hogy jobbat is kaphatna. Másik gyakoribb és idősebb korban már már hagyományos eljegyzés számával vetekedő eljegyzés amikor a krapek szeret csak úgy ellenni a nővel akihez tud nyúlni ha éppen kanos, és csak akkor jegyez el amikor a csaj már kifelé kacsingat. Tehát ezzel elhallgattatja de házasságot még plusz pár évig nem akar, vagy akkor sem de időt nyer
2020. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nagyon ostoba pénzéhes hülye p. lehetsz...
2020. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!