Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másnak is megromlott a házzasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megromlott a házzasága miután megszületett a közös gyermek?

Figyelt kérdés
Nekünk elötte soha semmi gond nem volt a kapcsolatunkba apró vitákat leszámitva.De mióta megvan a baba azóta megváltozott minden.Már nem érzem hogy fontos vagyok a páromnak,sokat hagy minket egyedül.Nem tudom mit tegyek?!Már lassan napi rendszereséggel vitázunk.elvagyok keseredve:(Köszi a válaszokat.
2010. aug. 1. 18:24
1 2
 1/19 Allison ***** válasza:
54%
Ilyen kérdést már jópárszor feltettek és a legtöbb válasz bizony az volt hogy rosszabb lett. Ebből is el lehet gondolkozni hogy talán mégsem olyan tökéletes dolog a gyerek ahogy azt egyesek hangoztatják és hogy aki gyerek nélkül akar élni az sem lesz hülye és boldogtalan...
2010. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha te is olyan anyuka vagy,akinek csak a gyerek a fontos,minden percedet vele töltöd,ha megnyikkan felveszed,éjjel is állandóan bőg, akkor ne nagyon csodálkozz,ha a férjed besokall. Törődj vele,az ő problémáival is,és biztosíts neki a pihenéshez nyugalmat. Egy kisbaba két szopi között ellehet az ágyában. Nem körülötte kell forogni a világnak. Az apa igényei éppen olyan fontosak,mint a picié. Nem csak neked vannak igényeid,hanem a férjednek is. A legtöbb házasság emiatt megy tönkre a baba születése után.
2010. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Én figyelek rá is annyit amennyit tudok.Amikor vele lehetnék nyugodtan akkor nincs itthon mert csavarog.Akkor mit tegyek még ezek után?:(
2010. aug. 1. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem sok mindent tudsz, a legtöbb férfi ilyen. (nem mind, csak sok)

És hiába foglalkozol vele, valami megváltozik bennük ilyenkor, nem kell ehhez elhanyagolás, meg gyereken való lógás.

2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%
Csak halkan merek váleményt nyilvánítani arról a közkeletű megállapításról, hogy a kismama ilyenkor "csak a gyerekkel foglalkozik, pedig a férjének is igényei vannak". Azért ez durva szerintem. Egy nő nem szárazdajkának szerződött a férfi mellé, és a gyerekvállalás két felnőtt ember közös döntése (kellene hogy legyen). Különösen az első időszakban, a terhesség-szülés fájdalmai után, 3-4 óránkénti szoptatások, alváshiány, teljes fizikai kimerültség idején egy anyukának épp hogy magának is segítségre lenne szüksége, és nem arra, hogy egy túlméretezett csecsemő (a férje) még pluszban benyújtsa az igényeit. Többek között ezért mondom, hogy a legnagyobb szívás a világon nőnek lenni, még Európában is.
2010. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Allison ***** válasza:
31%
Ennyi erővel azt is mondhatnánk hogy a férfi dolgozik reggeltől estig, mit képzel a nő hogy még törődést is elvárja amikor inkább segíteni kéne neki. Ja persze tudom a nők szerint a munka az semmi csak a gyerek nehéz de azért a pénz kéne belőle..
2010. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk nem romlott meg a házasságunk, sőt.Pedig nagyon fiatalon lettünk szülők, én 16 voltam a férjem 19.Most leszünk 17 éves házasok, és nem lett rosszabb, sőt jobb.Azt hiszem, szerencsések vagyunk.Viszont a férjem kamasznak sem csavargott soha, most is családcentrikus.Én is csak azt tudom mondani, hogy próbálj a kedvében járni, legyél kedves, csinos, tudom, hogy nem könnyű, de ha meg akarod tartani a férjed, muszáj a kedvében járni.Persze ő se legyen egy herebáró, mind a kettőtöknek kell áldozatot hozni.Ha mind a ketten akarjátok, sikerülni fog.
2010. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
73%
Allison te szerintem tök hülye vagy!!! Biztos egy karrierista 30-on túli nő vagy, akinek se gyereke, se férje. Mert csak az tud ilyen hülyeségeket össszehordani, aki nem tudja milyen a nap 24 órájában, a 4 fal között összezárva loenni egy kisemberrel, és nincs az embernek egy cseppnyi ideje sem, még magára sem! Nincs éjszakája, nincs nappala, de fdőzni, mosni takarítani így is kell, mert a férj, aki haza érkezik tiszta otthonba érkezik, elébe van téve az étel, tiszta és vasalt a ruhája, és szépen van nevelve a gyereke, el van zárva a külvilágtól szinte, főleg egy beteges, nyűgös, nemalvó, hasfájós bébivel. És amennyire az újdonsült kismama erejéből telik, ki is elégíti urát... Ezt csak az tudhatja, aki benne van, hogy nem csak unatkozó "kisasszonyok" kitalált betegsége, a szülés utáni depresszió...
2010. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

18.55-ös!


Minden elismerésem! Osztom a véleményedet!

2010. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

21.01

Neked is nagyon igazad van!

Egy gyermeket nem egyedül vállal az anya, hanem a társával együtt!

Mindkettőnek kell(ene)áldozatokat hozni.

Helyesebben az apukának fel kéne fogni, hogy mi a helyzet és ha nem fordul el az anyukától, kiegyensúlyozottabb,boldogabb kapcsolat lesz, mert tuti, hogy anya viszonozni fogja a törődést, de ellenkező esetben csak összetörik a nő.

2010. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!