Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A különköltözés állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különköltözés állandó konfliktus és veszekedés esetében hatásos lehet, vagy még jobban eltávolít és a harag helyett közöny lesz?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatjuk már egymást a férjemmel. Egyáltalán nem becsül meg, ordibál velem, már 3 hete nem is alszunk együtt. Nincs egy nyugodt percem.

Azt beszéltük meg, hogy augusztus közepén különköltözünk, aztán ha lenyugodtunk, újra megpróbáljuk.


Ez elsőre jó ötletnek tűnt, már albit is talált, de most már aggódom. Mi lesz ha ezzel csak rontunk rajta? Tényleg nagyon sokat veszekszünk, kb. mindenen. Szerinte ő túl sokat nyelt tőlem és már nem bírja tovább. Mit nyelt? Hogy megkérem 100x ne b*ssza össze a frissen mosott követ? Hogy néha azért ő is segítsen már be a házimunkába, ne csak összecsessze amit én csinálok? Hogy néha menjünk már el valahova? Kb ezekkel van baja. Folyamatosan elmeroggyantnak hív. De amikor egyszer összepakoltam és elmentem egy hétre, akkor írogatta hogy hiányzom neki. Ebből kiindulva, segíthet ha kicsit különköltözünk? Vagy itt már csak én kapálózok?


2020. aug. 1. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A konfliktus elől nem menekülni kell, hanem megoldani. Nem értem, mit bohóckodtok. Ha a különköltözést megoldásnak tartjátok, szakítsatok a fenébe, úgyis az lesz a vége
2020. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ezen mit akarsz megmenteni, de úgy őszintén? Adjátok be a válást, mielőtt bekerültök a bűnügyi hírekbe.
2020. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, házasság meg végképp, egyáltalán, hogy keveredtetek össze, fel nem foghatom..
2020. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Mi nem házasok vagyunk, de együtt éltünk. Voltak problémák, amik miatt a párom úgy döntött, szeretne elköltözni tőlem. Két hónapja történt, azóta próbáljuk kezelni a bajokat, és jót tett a különélés, bár az elején fura volt. Jólelvagyunk, szóval egy esélyt talán megérdemel a dolog
2020. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírt problémák épp az együttélésből adódnak. Ha nem éltek együtt nyilván megszűnnek. Szóval le is vonhatjátok azt a hibás következtetést, hogy tök jól megvagytok,miért is nem éltek együtt? Aztán visszaköltözik, és csodálkoztok, hogy jé, megint itt vannak a problémák! Vagy mit értesz megoldásnak, hogy ezentúl örökre külön háztartásban vagytok együtt? Mert az működhet, csak szerintem nem annyira házasság.
2020. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!