Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás gyerekkel. Ti nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás gyerekkel. Ti nektek hogyan csapódott le a válás/szakítás utáni időszak? Hogyan billentek át a holtpontokon, mi segített?

Figyelt kérdés

Mi igazából már 9 hónapja szétmentünk, csak a 4 éves gyerek miatt elég sokat látjuk még egymást, meg beszélünk. Viszont 2 hete megismerkedett egy férfival, találkoztak is párszor (régi ismerőse iskolából, a férfi írt rá), és az annyira belém hasított, hogy konkrétan azóta egy merő ideggörcs vagyok, szomorú, dühös, kilátástalan, elhagyatott, elárult, stb. Sírtam már, ütöttem az ágymatracot, és 5 napja alkalmatlan vagyok normálisan székelni, vagy hasmenésem van, vagy szimplán ideges az egész belem.


Tegnap/ma már kicsit jobb a helyzet lelkileg, de fú, nem akarom magam kicsinálni, azért a 4-5 napja felborult emésztés már nekem intő jel, hogy elég volt a mélypontból. Zuborgás, random hasmenés, nem részletezem.


Nektek mi segített, vagy hogyan éltétek meg a válásotokat? Nektek is voltak szélsőségesebb testi tüneteitek?


Amúgy a válásunk békés volt, nem volt vázadobálós, viharos, hanem félig-meddig közös megegyezés alapján zajlott. Ő kezdeményezte a dolgot, én meg idővel beláttam, hogy ott akkor más megoldás nincs. A gyerekért felelősséget vállalunk, közösen neveljük, nagyon sokat vagyok vele, stb.


De ez, hogy ismerkedik mással, ez kb. olyan volt, mint amikor a fát kettéhasítod egy baltával.



2020. aug. 3. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Biztos, hogy nem tudod helyrehozni? nincs olyan, hogy ne lehetne helyre hozni ha akarod.
2020. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rettenetesen rossz lehet, mi 10 hónapja vagyunk külön a férjemtől, és annak ellenére is megvisel, hogy a közelmúltban volt pár randim, aminek aztán az én döntésem miatt nem lett folytatása. De rettegek a naptól, amikor majd ő kezd randizni...
2020. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ahhoz ketten kellenénk, ő nem szeretné, már lezárt. Többször kérdeztem a 9 hónap alatt, hogy nem változott-e az érzése irántam, de semmi. Elfogadott, mint embert, mint gyermeke apját, de már nem szeret, mint társat / párt. Pláne most, hogy belépett egy másik férfi az életébe, aki szimpatikus neki, stb, így kb. esélytelen a helyrehozás most.


Annak látok esélyt, hogy most eltávolodunk egymástól, mindenki éli az életét, én közben felszívom magam minden téren (sport, stb), és meglátjuk. Titkon bízom abban is, hogy a férfi mellett talán rájön, hogy azért annyira nem is volt rossz velem. Mert alapvetően nagyon szép volt a kapcsolatunk, őszinte, mély, bensőséges. Aztán a gyerek után 2-3 évvel elcsúsztak a dolgok sajnos. Ő nagyon rárugózott a gyerekre, én meg elvoltam a saját hülyeségeimmel, amit rávetítettem. Féltékenység, önbizalomhiány, stb.

2020. aug. 3. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd mindent megold, még ha ez most közhelynek tűnik, akkor is. Biztosan fogsz te is találni magad mellé valakit, csak légy türelmes, és zárd le magadban ezt a kapcsolatot!
2020. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étcsokit mintha pont ilyen helyzetekre találták volna ki, csak mondom.
2020. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tinder, Randivonal segített. Lehet, gáz, de muszáj volt továbblépnem. Másik pasik ráébresztettek, hogy van másik pasi is a világon :).
2020. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4, köszi.

#5, :D, köszi.

#6, próbáltam a Tindert, de nem nagyon jött be, vagy csak nem vagyok még befogadó a témára, mert amúgy kb. nem is nagyon foglalkoztam vele pár napnál többet. A képeim is eléggé mélabúsak voltak, úgy hogy inkább letöröltem magam. Majd lehet újra előveszem.

2020. aug. 6. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a Randivonalat. Fizetős, de használhatóbb. Ott találtam meg a férjem :). (6-os vagyok :).) Nekem az segített, hogy kapcsolatba kerültem más férfiakkal, és itt most nem a szexre gondolok, hanem hogy cseteltem, beszélgettem sokat másokkal.
2020. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!